Wpis z mikrobloga

Nie mogę zasnąć bo czekam na konsole. Trochę głupio że zamówiona do paczkomatu zamiast kurierem ;/

Spełnione dziecięce marzenie. Chodziaz w sumie mam brata dużo młodszego od siebie i chyba jednak on bardziej się ekscytuje ta konsola. Zobaczę pogram trochę jak wrócę do siebie a najwyżej będzie dla niego jako prezent gwiazdkowy XD
#xbox
firyt - Nie mogę zasnąć bo czekam na konsole. Trochę głupio że zamówiona do paczkomat...

źródło: comment_1669177134Ktbk410KO8YlaTxOGyDfbM.jpg

Pobierz
  • 15
@Totendajnapiwo w moim przypadku jest sens. Fifa 23 na pc wyszła na nowym silniku mam laptop i żeby chodziła dobrze to trzeba by było pc kupić za 3000 lub laptop za 5000 więc konsola wychodzi taniej
@InzynierSieci no mam xd haha pewnie tak ale ja w sumie nie trzymam sprzętu sprzedaje albo daje komuś

Mam sąsiada co jest w wieku studenckim i w wolnym czasie gra tylko w jakąś strzelanka i ma dziewczynę i zakazdym razem go #!$%@? jak bura sukę że nic nie robi xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paczek_w_masle: problem polega na tym że ja w życiu nie miałem żadnej konsoli. Nie powiem że nie grałem i to kiedyś nawet przez pół roku dzień w dzień ale na konsoli tylko mi się dobrze grało w Fifę i mortal kombat. Strzelanki wolę na pc


@Totendajnapiwo: trochę rozumiem. Najlepiej to w Uncharted mi się grało. Wiesiek jednak na PC mi bardziej podchodził. W jakieś wyścigi to tylko jak nie chciało
@wragx lepiej było by ps5 ale moje wewnętrzne januszostwo mi nie pozwala może jak mi się spodoba to kupie za rok


@firyt to już do series x mogłeś dołożyć jak na ps5 Ci było szkoda. xss to mimo wszystko ziemniak jakimś cudem odpalający nowe gierki na niskich detalach i 30fps
@Klim4s nowe czyli jakie? Ja i tak monitor fullhd mam mam 30 dni na zwrot może wleci promka na X do świąt to pomyślę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)