Wpis z mikrobloga

@YodaMonika: Sam Mikolaj podczas wywiadu powiedzial ,ze rzucilas butelka ? Natomiast Hania w sumie nie jasno powiedziala ,co sie wydarzyło. Chyba wygladało to z boku inaczej ☺️
  • Odpowiedz
@aga98: patrząc tylko i wyłącznie po tym co było w programie to Hamce to nie wierzę w ani jedno słowo dopóki to nie zostanie potwierdzone przez innych. Nie mam powodu by nie wierzyć Monice, Mikołaja wiarygodność też jest wątpliwa, kto wie co się w tym jego móżdżku roi? Może mówi tak żeby podkręcić atmosferę albo zaszkodzić Moni?
  • Odpowiedz
@Komarczyk: Cipołaj pokazał prawdziwą twarz odzywkami do Szahiry i podbijaniem do Hanki tuż po finale - nie potrzebuje już Moni, może nawet czuje, że jest w jej cieniu, więc lecą szpileczki. Żałosny typ.
  • Odpowiedz
@YodaMonika: ja Tobie wierzę,jesteś zbyt rozsądna żeby to zrobić jak i kłamać wiedząc ze autobus był pełen
Monia weż wtedy tego miglanca Mikiego do parteru,niech odszczeka to co nadaje w tym temacie,i będzie po temacie
w sumie wychodzi na to że to nie Hugo o tym powiedziała do dziennikarek co Miki,
takie odnoszę wrażenie słuchając jego wywiadu i widząc jego wredną minę jak to mówi,no kawał prymitywnego drania
  • Odpowiedz
@cherry30: nawet nie masz pojęcia jak bardzo celną uwagę zrobiłaś - bycie w cieniu dla kogoś kto jest toksycznym narcyzem to wielka udręka. Monia to dziewczyna z klasą, nie będzie robiła wojenek lub reagowała na zaczepki atencjuszy, ale na wykopie jest pasywny użytkownik który pracuje przy produkcji ddtvn - z tego co wiem Cipołaj miał bardzo zdenerwowaną mimikę gdy czuł że Monika z ich pary jest w centrum uwagi - pokazała
  • Odpowiedz
@kipman1: takie wyciągnęłam wnioski po ostatniej pandorze na YT oraz po tym wywiadzie dla Party. Ewidentnie zmienił narrację co do Moni, widać, że odpiął wrotki i jest mu wszystko jedno (nie żeby wcześniej dbał o relację z Monią ale jakieś pozory były) i wręcz stawia się w roli ofiary (byłem osaczony). Dla mnie to jest niepojęte, że on tak się zachowuje - jakby przemawiała przez niego zazdrość. No ale chłopak chce
  • Odpowiedz
@cherry30: dobra przypominajka z tym, jak poniżał Szakirę - wręcz nie mogłam na to wtedy patrzeć. Ze jest najbrzydsza jej powiedział „żartem” a potem nawet się wydawało, że mu trochę głupio było.
  • Odpowiedz
Dla mnie to co zrobiła Monika to było celowe poniżenie Hanki . Jaka Hanka była to była ale uważam ze Monika mogła wyjaśnić ich niesnaski na poziomie a nie poniżając druga osobę na oczach innych .
  • Odpowiedz