Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 20
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:02, Czwartek, 24 listopada 2022. Imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona. Słońce podniesie się dziś o 07:32. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 2 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:33 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:34. Ciemna noc zapadnie o 17:01, ale gwiazd można wypatrywać od 16:16.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa ...
  • 18
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @TomTailor100 @pepek614

Pora wstać, śniadanie już zjedzone, czekam aż ryż się ugotuje i pralka skończy pranie. Potem do pracy.

@shitty_support: a dobra chociaż wyszła?

Miłego
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Sikorka2017: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @lenythenub: @pepek614: @Leisik34: @RudzielecZakapowy @Grayish_Starling: @Lutniczek:

Biało się zrobiło, sypie badziewiem z nieba. Jedynie dzieci się cieszą :) T

@bolorollo: ()

Gdyby we Wro spadało cokolwiek innego
slabehaslo - @micke: @Dziesion: @omi-omi: @JurgenVanBeethoven: @wynalazekone: @AllGoe...
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi @lrllrlrr @RudzielecZakapowy

no dzien dobry ja przed chwila stalem bo nocka dzis byla i teraz jutro wolne mam nakupowalem sb gier bo promocje sa no i bede grac @omi-omi tez kupilem sb mate do akupresury ale to trudne tam lezec na tym ja 5 minut ledwo