Wpis z mikrobloga

@leemealitie: cipołaj ma nierówno we łbie. Oglądając z nim jakieś wywiady albo nawet przed finałem ten live u Prezydenta na insta można było wyczuć i odebrać jak wprost nabija się z Hamki. Wszędzie podkreśla jak to miał wiele cierpliwości w programie, aż za wiele, jakieś teksty świadczące, że "gardzi Hamką", a później z dupy jakieś podobne do Moniki. Ledwo finał się skończył to się obściskuje z Hamką i zdziwiony, że Monice
@patrycja3123: zacytuję: "A teraz już na poważnie - nigdy w życiu nikogo nie uderzyłam, nie podniosłam na nikogo ręki ani butelki i sprawa o zniesławienie jest już zgłoszona wyżej ale pamiętajcie że dobro zawsze zwycięża tak jak w hotelu (cmok)"


@kipman1: sprawa o zniesławienie z powodu oskarżenia o rzucenie w Hankę butelką? Zabawne, naprawdę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Igi_Paradajs: nie byloby sie czym przejmowac, gdyby pewne dzbany nie opowiadaly bzdur w wywiadach tylko po to, zeby zablysnac na swojej glupocie, czym innym jest kogos nie lubic, a czym innym jest klamac w zywe oczy przed kamera i robic komus bagno. Hanka i ten jej przydupas wydaja sie byc osobami, ktore nie potrafia dodac dwa do dwoch i przewidziec pewnych konsekwencji, wiec dobrze by bylo, zeby ktos ich ustawil do