Wpis z mikrobloga

@OsraneMajtyXD: nawet fajny tekst. Idealny dla ludzi którzy proszą o 300 zł zniżki na laptopie za 2500 brutto xD


@Migfirefox: Serio 12% zniżki jest dla Ciebie niepojęte w czasach w których sklepy bombardują czasem i 50% zniżkami?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@surlin: no jeśli zarabiasz na laptopie 150 zł, to obniżka o drugie tyle jest błyskotliwym posunięciem. I nie chodzi mi o Black Friday, tylko o codzienność w życiu handlowca ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Migfirefox: ja na lapku za 2,5k oczekuje przynajmniej 500zl rabatu ale ja jestem #!$%@? i nie wiem skad masz info o 150zl na lapku ale to chyba u pana WiesIA W ELEKTRONICZNYM NA ROGU BO KORPORACJE MAJA DUZO WIEKSZY ZYSK I JESZCZE NIE PLACA PODATKOW I DYMAJA pOLAKOW BEZ MYDLA NA ELEKTRONICE w porownaniu do UK
ostatnio bylem w media expert i tam samsung budsy 2 kosztowaly 679zl a ja kupilem
  • Odpowiedz
ja jeszcze lubie jak mówią, że do konkurencji pójdą.

a branża taka że wszyscy się znamy i potem klientela wraca bo konkurencja wali 200% mojej stawki, a ja im mówię, że poprzednia cena nie aktualna bo mi się konkretnych klientów naleciało, albo że czasu nie mam - 0 litości XD

skąd taki wniosek? cene usług którymi sie zajmuje reguluje ustawa wskazując ich minimalna wartość, każdy w branży bierze mniej-wiecej tyle samo, a
  • Odpowiedz