Wpis z mikrobloga

@PeterFile: Po pierwsze wchodzisz w dyskusje a gdzie plusik? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardziej serio, wynik pokaże ale grający trener w profesjonalnej lidzie wygląda to dziwnie i jakoś niepoważnie. Chyba że Woicki siądzie na ławę a Radom zakontraktuje jeszcze jakiegos rozgrywającego.
@PeterFile: Woicki jakieś doświadczenie ma, 2 lata asystował u Heynena, prowadził drużynę na Uniwersjadzie. Ruch ten oceniam negatywnie ale źle mu nie życzę. Na te chwile z ligi spadnie BBTS.
@Ice_Glaze: jeśli się Radom utrzyma to mam nadzieje na przedłużenie współpracy. Woicki widać, że ma jakąś wiedzę i chyba lepiej, żeby dostał szansę niż znowu zrobić typowo po radomsku i na przekór każdemu zatrudnić kogoś do którego będzie można być od razu sceptycznie nastawionym. Na miejscu Radomia zrewidowałbym pomysł na skład i skoncentrował się już na budowie składu na przyszły sezon.
@Ice_Glaze: Ostatni raz grającego trenera chyba widziałem w III lidze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, że Diabeł był zgłaszany do składu w Warszawie i gdzieś tam jeszcze (chyba w Będzinie), ale nigdy nie wszedł na boisko.
Jeśli Radom nie znajdzie kasy na nowego sypacza i serio Wujek będzie zawodnikiem i trenerem jednocześnie, to zacznę oglądać mecze Czarnych dla beki.
@Ice_Glaze: Woicki był asystentem Vitala i prowadził kadetów? samodzielnie. Szału nie było, zachowywał się jakby był nieobecny.
Widać prezes Czarnych nie uczyć się na błędach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Grającego trenera nie kojarzę, ale był grający Prezes. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Woicki był asystentem Vitala i prowadził kadetów? samodzielnie


@Adzal: Był asystentem, nie pierwszym ale był. Co do kadetów to robił to na wespół z Plińskim o ile dobrze pamiętam. W mojej wypowiedzi bardziej chodziło że cos tam się kręcił na ławce trenerskiej i uczestniczył w planowaniu gry drużyny. Dla przykładu taki S. Kapelus jest jeszcze bardziej zielony na tym stanowisku.
Nie rozumiem i nie popieram decyzji Czarnych. Chyba liczą że BBTS
@Ice_Glaze: Bielsko to w ogóle ma fantazje, bo Harry dalej pracuje w klubie, ale jako jakiś spec od marketingu xD, bo pewnie za zerwany kontrakt klub musiałby zapłacić sporą kasę.

Woicki trenerem czy Nawrocki - niewielka różnica. Niestety w PlusLidze najłatwiej wywalić trenera.
I oczywiście, Nawrocki to słaby trener, ale paru gamoni siatkarzy też trzeba wywalić.