Wpis z mikrobloga

@haabero: Niby tak ale nie do końca, Piszczek zauważył, że z lewej strony jest więcej miejsca i przerzucił piłkę w tamte okolice. Dużo szczęścia było, że Portugalski obrońca źle zareagował i zdobyliśmy bramkę. Laga za Michniewicza jest na oślep do przodu i Robert próbuj ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Szary_Anon: Grosicki jaki jest to jest, ale nawet teraz wpuszczając go na ostatnie minuty daje zapał drużynie i jakoś pojawiają się sytuację
  • Odpowiedz
@spie_z_tata: Kurde, jestem głęboko przekonany, że Walię w półfinale wciągnęlibyśmy nosem. Ponad 6 lat a ja mam nadal traumę po tamtym karnym. Być może to była jedyna szansa w życiu by być świadkiem sukcesu polskiej reprezentacji zbliżonego do tych z 1974 i 1982. W finale ME/MŚ jednak nigdy nie graliśmy i już chyba nie zagramy :/
  • Odpowiedz
ale nawet teraz wpuszczając go na ostatnie minuty daje zapał drużynie i jakoś pojawiają się sytuację


@iErdo: jakoś w eliminacjach nie było tego widać i tylko w banalny sposób marnował wysiłek drużyny.
  • Odpowiedz
@Burbulek: ja mam traume po tamtej bramce. Bo był potencjał na drugą, bunkier i kontry, to nie. Się wycofaliśmy i mamy za swoje. Walię byśmy tamtym składem pokonali itd. Ale no trudno. Początek końca. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz