Wpis z mikrobloga

W sierpniu kupiłem żetony na showupie i do dzisiaj próbuję je wypłacić, jakoś się odwołać, aby odzyskać chociaż część kasy. Niestety serwis ma wywalone i twierdzi, że to pranie brudnych pieniędzy, że za 1400 zł kupiłem te żetony i chcę wypłacić za 1000 zł... Może ktoś chce odkupić 10000 żetonów? Bo bez kitu już kombinowałem z innymi kontami, nawet OBSem streamowałem na SU jakieś wideo z neta na innej sieci, ale ci dalej nie umożliwiają mi wypłacenia tych środków. Już szlag mnie trafia, bo kupiłem to kiedy byłem nawalony jak Messerschmitt i odrazu nastepnego dnia chciałem to cofnąć. Może ktoś regularnie korzysta z tego serwisu i chce taniej kupić żetony? Można zrobić tam, że w kilku transakcjach pokolei każdy z nas sobie przeleje czy coś.

#showup #showuptv #inwestycje #handel
  • 8
@wonsz_smieszek: No właśnie sam próbowałem opłacić swoją transmisję i nie wypaliło. Nie wiem, może na czarnej liście mnie mają, bo wielokrotnie próbowałem już od sierpnia te żetony wypłacać. Limit właśnie to 10000 żetonów do wypłaty. Zasrane alfony z cyberprzestrzeni nie chcą oddać kasy. Może ich pozwę. W USA by to wypaliło i bym jeszcze dostał odszkodowanie za straty moralne czy coś.
@fapka: Najpierw kupiłem za 1400 zł te 10000 żetony i zaraz tego samego dnia jak wytrzeźwiałem (kupiłem o 4-5 nad ranem #!$%@? tak, że ledwo widziałem) to zleciłem wypłatę, a te szmaty że to pranie brudnych pieniędzy. No i tak bujam się z tym gównem, kombinuję aby to obejść...
@SzzzAK999: Ja zrozumiałem Twój wpis, nie wiem po co powtarzasz. Przecież mają rację.

Gość, który wpłaca hajsy i chce je wypłacić? Wygląda podejrzanie XD
To firma, obowiązują je regulacje AML - Anti Money Laundering. To nie jest ich widzi-mi-się.

Zawsze możesz użyć procedury Chargeback w swoim banku. Spróbować, w tym przypadku. Bo to nie jest ewidentny wał.

Ale myślę, że łatwiej jest znaleźć koleżankę, namówić by zaczęła robić pokazy. Pójść z