Wpis z mikrobloga

Hej,
Proszę mnie nie zjeść,
Czytałem trochę wątków ale jestem zagubiony, totalnie nie znam tematu. Mam TV Samsunga, jakiś 5 letni, całkiem spoko więc nie chce go zmieniać. Szukam jakiegoś dobrego, polecanego iptv. Coś widziałem że podobno Samsungi mogą być problematyczne, jak to wygląda? Są jakieś ogarnięte apki, czy warto dokupić do niego jakiegoś sticka/dekoder?
Jeśli ktoś mógłby polecić jakiegoś dostawcę to w ogóle byłoby miodzio! Z fartem i dzięki za pomoc #iptv
  • 13
@janieaty: na samsung moim zdaniem rozsądne rozwiązanie to smartiptv aplikacja. Ale sporo też zależy od dostawcy neta czy będzie Ci to działać. Jeżeli chodzi o dostawce to jest tego mnóstwo. Plusx teleele crystale itp ale jeden z takich na już który ma w miarę stabilnie to Mirek @bartek915
Jak ogarniesz to co Ci napisałem to sobie później prześledź tag którego użyłeś i możesz się bawić po swojemu :)
@janieaty: No spoko ogarnij to co Ci napisałem siptv 7dni za darmo jest a ten kolega co ma listę to może Ci też test dać żebyś zobaczył jak działa. To są podstawy które na bank se dzisiaj ogarniesz i będziesz wiedział co i jak
@murhaf: Kupienie boża za parę stówek nie jest żadnym problemem, jeśli warto to pewnie, możesz coś polecic? A jak sticki? W sumie nie widać 5ego to chyba i lepiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janieaty: miałem podobną sytuację. Mam Samsunga z 2020 roku i ten Tizen jest strasznie biedny. Próbowałem tych apek, które są dostępne, ale żadna nie sprostała oczekiwaniom. Miałem nawet aplikacje Siptv instalowaną z pendrive, ale po jakimś czasie się wysypała i straciłem cierpliwość. W końcu kupiłem Chromecast z Google TV i od tego czasu jest spoko. Aplikacja Tivimate + plusx daje radę nawet podczas mundialu.