Wpis z mikrobloga

Jeszcze nie zrobiłam ceremonialnego "unfollow" u Cipołaja, i ciągle śledzę Wixona z hp5... Oboje są na urodzinach Domi.
Po mojemu to Mikołaj uderza do Wiki. I chyba spotyka się z zainteresowaniem... Smutne. Wiki polubiłam, szkoda jej na tego pajaca.
Od kiedy usłyszałam i tym że on po finale od razu podbijał do Hanki... Nie mogę zdzierżyć typa. Już pal sześć Monikę - i tak nic by z tego nie było. Co on ma we łbie żeby do takiego szamba tyle razy włazić? I co on ma w portkach, że go ten brudny kościotrup kręci?
Jeśli coś u Wiki ugra, to ceremoniał "unfollow" będzie musiał objąć też ją... :(
Chyba że pojechał znowu dla Hanki. Też tam jest.

#hotelparadise
  • 17
@natalle: Cipołaj już tak się ośmieszył z butelką że temat Hanki już pewnie nie jest aktualny. Jak na story napisał że Hanka przeinaczyła jego słowa odnośnie butelki to już koniec.
Śmieszy mnie trochę troska o Wixona. Laska jest bardzo wyrachowana, celuje w tatuśków jak Magda, czyli nadzianych 40-50+, a biedne młode byczki to na jeden raz raczej. To zaradna dziewczyna, myślisz że jakiś toksyczny narcyz zawrócił by jej w głowie :)