Wpis z mikrobloga

@Nabohodonozor: zeby byc youtuberem z wyswietleniami trzeba mieć charakter i charyzmę. Menelowi brak tego, jeszcze kiedys jak oficjalnie chlał to był szczery i wychodziły z tego cyrki za to teraz jego brak osobowisci az bije po oczach więc i ogladalnosci nie ma
@Nabohodonozor: Niestety, od kiedy nie ma filmów wychowujących od Olgierdana, to wyświetlenia spadły. Do tego wyłączone komentarze pod filmami. Kiedyś sam wchodziłem na filmy tylko dla komentarzy, ciśnięty był jak po mopru. I niektóre filmy z bushcraftu były zabawne, jak Jarek DLR nie umiał najprostszych rzeczy typu nabicie skrzydełka z kurczaka na kij. Odcinki z grania też były dobre, szczególnie te z RDR2.
@Meserole: Możliwe, że kiep odbija się od dna dzięki starym filmom - chociaż to mało prawdopodobne. Na pewno kasę skądś ma i, najważniejsze, nikogo już nie naciąga na sponsoring wymyślonymi historyjkami.
Odcinki z grania też były dobre, szczególnie te z RDR2.


@ZBoWiD: prawda Jareczek grający na 2/3 monitorach wjeżdżający co chwila w płot to było złoto xDDD

@RdestWolny: nie odbije się bo już nie raz próbował tej sztuczki a hajs to nie wiem skąd ma bo z jutuby to jakieś grosze do roboty na pewno nie poszedł więc albo utrzymuje go baba albo nowi frajerzy
@Meserole: chodziło o jego stare filmy do których wracają jego „jakże zacni, starzy widzowie” ale nawet ja nie wierzę w to, aby mógł się utrzymać z kasy jaką wygenerowały wyświetlenia tych gównotworów xD Na pewno nie ma sensu pytać go o źródło swojego utrzymania, bo i tak nic nie powie a w najlepszym wypadku skłamie.

Sprawa jego bytu socjalnego staje się tak samo enigmatyczna, jak kwestia tolerancji na gigantyczne ilości cukru,
@Nabohodonozor Kiedyś to były zacne filmy. Szczególnie jak chłop robił cyrki w lesie. Jechał w butach i spodniach jak do warsztatu, stawiał namiot, rozpalił ognisko, odgrzał gotowe danie z papierka, a później, mlaskając i wciągając gile, narzekał na widzów, że chcieli by wszystko za darmo, a on tyle wydaje na te filmy. Po wszystkim zawijał mandżur i jechał do domu. W komentarzach była polewka.