Wpis z mikrobloga

Dwa lata temu duża cześć wykopu kupowała gumowe oringi, nagrywała dźwięki z konsoli, wymieniał 6 konsole bo cały czas było piszczenie cewek.

Co się stało ze nagle się tag uspokoił?( ͡° ͜ʖ ͡°) Samo się naprawiło?
#ps5
  • 13
@Anton044: @Ayessare: Wincyj teorii, to, że sony wypuściło dwie pełnoprawne rewizje swoich konsol z poprawionymi aspektami nie ma wpływu? Ci co mieli problem z premierowymi albo wymienili na inne albo się pogodzili z piszczeniem bo im to nie przeszkadza.

Nowsze rewizje, zmniejszyły zaś występowanie zjawiska piszczących cewek, ot wielka tajemnica. Już pomijam to, że ludzie siedzący na tagu i robiący wpisy kupowali ps5 koło premiery a ci którzy nabywają je
@Anton044: moja nadal coś tam furkocze ale jak zakładam słuchawki to jakoś przestaje to słyszeć, nie wiem czemu, mam to w dupie najprawdopodobniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czea grać w gierki przeca póki zdrowie pozwala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NielegalneKretowisko: Nie uważam, że jak ktoś kupił Xboxa to cokolwiek utopił, ale zgadzam się w 100%, że w okolicy premiery problemy z głośniejszymi egzemplarzami PS5 były rozdmuchiwane do tego stopnia, że można było odnieść wrażenie, że wadliwe jest 75% konsol i podobna ilość padów. W praktyce żadnych wielkich zwrotów czy wymian nie było, ale co sie niektórzy napluli to ich xD
@Anton044: Moja premierowa piszczy dalej ale wybiórczo, w horizonie chyba było to najmocniej (ale nie na tyle żeby telewizor przy normalniej głośności tego nie zagłuszał a ps5 metr ode mnie), za to Ragnarök na cichutko
@Anton044: Dotyczyły one ograniczonej ilości konsol, ale tak już jest, że o wadach mówi się głośniej niż o zaletach. Sprawa nadmuchana, dyskusje się odbyły i tyle, każdy poszedł w swoją stronę. Plus mimo wszystko Sony też wydawało kolejne rewizje gdzie starali się usuwać takie wady, więc jak ktoś kupił jakiś czas po premierze, to mógł nawet nie wiedzieć o czymś takim.
@Anton044: W mojej konsoli (najstarszy model) cewki cały czas hałasują od nowości, trochę się przyzwyczaiłem, ale generalnie i tak gram często na słuchawkach. Nie reklamowałbym nigdy z takiego powodu konsoli.