Wpis z mikrobloga

@DonCNC: gościu, nie rób fikołów i nie wsadzaj ludziom w usta jakieś historie o pontonach. Z całą życzliwością i bez żadnej polityki: jak przyjedzie polskie narzeczeństwo na stałe do Kanady, a tam urodzi się ich dziecko i to dziecko od początku będzie chodzić do tamtejszej szkoły, mówić po francusku i robić wszystko to co tamtejsze dzieci, to można je nazwać Kanadyjczykiem polskiego pochodzenia albo Polakiem urodzonym w Kanadzie - tutaj jeszcze
  • Odpowiedz
po kolororze skory widac przede wszystkim kto nie jest Europejczykiem, wiec widac tez, ze nie jest konkretnej narodowości


@DonCNC: nie, nie widać, bo bycie Europejczykiem nie jest czymś co widać (Europejczycy wyglądają bardzo różnie), po drugie osoba, którą widzisz na zdjęciu to żydowska aktorka urodzona we Francji pochodzenia tunezyjsko-polskiego. Teraz możesz robić fikoły jeden za drugim, ale gdybym ci o tym nie powiedział to coś czuję, że nie czepiałbyś się jej
a.....y - > po kolororze skory widac przede wszystkim kto nie jest Europejczykiem, wi...

źródło: comment_1669616876svsc6zdvmWLrH9UHMSi2zY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ananasowy: szkoda mi czasu na kogoś tak #!$%@? mózgowo jak ty. Szukaj czarnych Bułgarów XD najlepiej powiedz jakiemuś Bułgarowi o czarnych Bułgarach. Enjoy. Jednego czubka na tym świecie będzie mniej.
  • Odpowiedz
@DonCNC: no tak, bo każdy Bułgar jest takim rasistą jak ty i za punkt honoru weźmie sobie zabicie jakiegoś Polaka (czy wciąż jestem Polakiem u ciebie w głowie?) za gadanie o czarnych Bułgarach.
  • Odpowiedz
@ananasowy: Nawet słowa nie powiedziałem o niższości innej rasy, ale jestem rasista XD

Polecam ruszyć dupsko ze swojej wsi. I przestać #!$%@? o czaarnych Bułgarach, czarnych Polakach i tak dalej. Gdy ruszysz ze swojej wsi i zapoznasz np. murzynow we Francji czy pakoli w Uk to zobaczysz, ze oni w żadnym calu nie czuja się Anglikami czy Francuzami. A gdy znajdziesz takiego co nazwie się Brytyjczykiem to od razu podkreśli „paki
  • Odpowiedz
@ananasowy: Jak spotkałeś przyje bow jak ty to nie ma co się dziwić XD Chociaz twoja historia jest tak wiarygodna jak testy Czesia, ze nie wie po co dzwonił fryzjer 711 razy.

Dobra, kolejny raz - KOŃCZYMY.
  • Odpowiedz
@DonCNC: > Gdy ruszysz ze swojej wsi i zapoznasz np. murzynow we Francji czy pakoli w Uk to zobaczysz, ze oni w żadnym calu nie czuja się Anglikami czy Francuzami

No ale już murzyni z pracy których poznałem czują się Brytyjczykami albo Amerykanami. Nie każdy czarny siedzi przecież w getcie z innymi imigrantami i dziećmi imigrantów, nie asymilując się.

To raczej w drugą stronę jest beka, jak przyjedzie jakiś John Kowalski
  • Odpowiedz
@Brzychczy: pisze o Europie, a nie o Stanach. Ja pisze, ze nie czuja się Anglikami, a nie Brytyjczykami. Anglicy to narodowość, Brytyjczycy nie. Tak samo Amerykanie.
  • Odpowiedz
@Brzychczy: z pyska to może ci cieknąć co najwyżej sperma twojego ojca. Nie zakłamuje rzeczywistości. Austriacy To naród germański, a jako naród germański są odłamem indoeuropejskim, który #!$%@? się czym? BIAŁYM KOLOREM SKORY.
  • Odpowiedz
@DonCNC: cieknie ci z pyska piana od wczoraj.

Austriacy to w przeważającej większości naród germański ale trochę krwi niegermańskiej też tam jest, trochę słowiańskiej ale i inna też. Nie licząc napadów wściekłości to właśnie z zerojedynkowym myśleniem masz największy problem. To są typowe cechy prymitywa, jeśli jesteś Europejczykiem to raczej powinieneś być ostatnim, który narzeka, że "bycie Europejczykiem schodzi na psy" xd
  • Odpowiedz
@Brzychczy: już już wytrzyj spermę ojca, bo złe wpływa na ciebie.

Prymitywów to poszukaj w takich miejscach jak Berlin, Hamburg, Rotterdam, Marsylia, Paryż, Birmingham czy Luton, albo taki Tottenham z Londynu. Masz ziomków Alaby i niech cię ubiegająca kulturowo, abyś noe był prymitywem. Właśnie przez takich niedoje bow jak ty tej kontynent staje się takim syfem, a Europejczycy co pchali ten swiat do przodu, obecnie są jego zakałami.

Już mi nie
  • Odpowiedz
@DonCNC: w sumie to może ci i sperma też leci z pyska a nie tylko piana, znikąd się te twoje spermiarskie fantazje nie biorą.

po co mam szukać kolejnych prymitywów, jak znalazłem ciebie?

Jestem przeciwnikiem masowej imigracji do Europy, co nie oznacza oczywiście całkowitego zamknięcia. Nie widzisz różnicy, co tylko podkreśla moją tezę o twoim prymitywnym, zerojedynkowym sposobie myślenia.
  • Odpowiedz
@DonCNC: nie dość, że z pyska wycieka ci piana i najwyraźniej również sperma to jeszcze ubzdurałeś sobie w głowie, że jak komuś coś napiszesz to on to zrobi xd chyba jest jakaś granica prymitywności, nawet u ciebie?
  • Odpowiedz