Wpis z mikrobloga

Mirki jaki najlepszy serwis we Wrocławiu do wymiany szybki w IPhone SE 2020? Wyświetlacz sprawny ale pęknięcie dosyć spore przez sam środek ekranu. Telefon spadł na plecy ale poszło bokiem pęknięcie pod szkłem hartowanym. Z Google wyświetla mi się serwis ZbitaSzybka ale może ktoś coś zna bardziej sprawdzonego. #apple #iphone #wroclaw #telefony
  • 7
@Rad-X: głupie pytanie zadalem. Autoryzowany na pewno najlepszy ale koszt takiej naprawy to 879 zł, gdzie to prawie połowa ceny jaką dałem za nowy telefon. Może zamiast najlepszego, czy zna ktoś jakiś względnie tani i sprawdzony serwis? W Szbita Szybka powiedzieli że wymieniają samą szybkę zostawiając wyświetlacz i cena wtedy zaczyna się od 300 do 600 zl w zależności od części. 300 zł to cena dosyć znośnie dla mnie bo telefon
@kimochii: kondycja 85 procent ale telefon dosyć mocno katowany cały czas. Często na nim oglądam seriale ze streamingu. Jak pracuje na komputerze to zawsze sobie podłączam telefon po kabelku i szybko mi się ładuje. To samo w aucie, zawsze kabelek podpięty. Nie mam problemu z nagłym wyłączaniem telefonu przy 20% baterii i mniej jak miałem w przypadku 5s i 6sa. Telefon lekko mi cały dzień wytrzymuje jeśli np słucham 5-6 godzin
@tomaszek1161: ostatnio w SE2020 wymieniałem baterię w AppleFix przy Hubskiej. Mogę polecić, bo kontakt, cena, czas realizacji i jakość usługi są w porządku.

@kimochii: różowa ma SE2020 od kwietnia 2020. Przy kondycji baterii 81% jak wybrała się na spacer w ostatnie przymrozki, to przy 40% baterii wyłączył się i rzucił współpracę. Po wymianie baterii ponownie jest zabawa. Kilka dni temu znowu wybrała się na spacer - po 5h ciągłego słuchania