Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem chadem uwięzionym w ciele przegrywa.. serio. Zazwyczaj czytam na wykopie, że ktoś dobrze wygląda a ma ##!$%@? i przez to jest samotny. U mnie jest na odwrót, jestem brzydki ale dynamiczny. Mój charakter kompletnie nie współgra z twarzą przez co nie zawsze jestem traktowany poważnie. Przez długi czas wyznawałem nieświadomie #redpill bo robiłem to co chciałem czyli zagadywałem najlepsze laski (wiadomo bez skutku) albo byłem ogólnie zbyt pewny siebie, zdarzało mi się chodzić do klubów czy odwalałem jakieś normickie rzeczy. Nigdy nie byłem w poważnym związku ani nie uprawiałem s3ksu. Natomiast zdarzało mi się spotykać z kimś, całować i takie softy ale nic więcej. Nigdy nie myślałem o sobie jako brzydki, bardziej jako zwykły, normalny stąd robiłem to na co mam ochotę i szedłem jak po swoje. Ostatnio przeglądam swoje zdjęcia na telefonie i myślę jezu jaki ja jestem brzydki. Każdy znajomy oczywiście już się ohajtał i zostałem sam. Na #tinder prawie w ogóle par a jak już się uda z jakąś umówić to po spotkaniu już się nie odzywa xD ale to musi być cringe na żywo gdy widzą typa max 3/10 a zachowuje się jakby był adonisem. Teraz bardziej przechodzę na #blackpill więc zaczynam się powoli zamykać w domu i nawet nie chce probować xd

#zwiazki #relacje #przegryw #tfwnogf #seks #samotnosc #podrywajzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6385d0574bf3873caceceb57
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem chadem uwięzionym w ciele pr...

źródło: comment_1669715390WC0Cby7lvDi4WKk4yE78Nh.jpg

Pobierz
  • 25
Urzekająca historia. Wysryw jest, emotki iksde są, memik wleciał. Chłopaki Cię przytulą na tagu. Dobrze, że wyznajesz teorię gówno pigułek spierdoksów, właź głębiej w tę dziurę. Więcej miejsca dla normalnych.
@Zawiedziony_2137 @cebularz_szkorbutnikowy @D4Ru73K @roelveldh @AnonimoweMirkoWyznania A ja wierzę autorowi wpisu, sam tak miałem. Jak masz ryja 3/10 i niski wzrost to jesteś brzydki i żadna dynamiczność tu nie pomoże. Jak brzydki jest ekstrawertyczny to niekoniecznie jest od razu klaunem. Zazwyczaj jest się zapraszanym na imprezy, jest się lubianym, a dla kobiet nie jest się tylko orbiterem, ale taki brzydki facet nie może na nic więcej liczyć. W praktyce na imprezie w drugim
Teraz bardziej przechodzę na #blackpill więc zaczynam się powoli zamykać w domu i nawet nie chce probować xd


@AnonimoweMirkoWyznania: łatwiej brzydalowi (ale rzeczywiście dynamicznemu, a nie pajacowi) wyjść z brzydoty i peklować (góra kilka m-cy) niż #!$%@?ńcowi zostać normikiem (to zajmuje nawet całe lata). Nie napisałeś nic o wzroście. Głupotą jest już teraz przyjmowanie blackpilla. Stracisz na dynaminie, a to przełoży się negatywnie na inne aspekty życia. Przy czym zakładam, że
łatwiej brzydalowi (ale rzeczywiście dynamicznemu, a nie pajacowi) wyjść z brzydoty i peklować (góra kilka m-cy)


@spiegelglas: Co ty bredzisz xd To daj ten przepis jak wyjść z brzydoty w góra kilka miesięcy xd

Nasz model: Birdcel, niski, chudy, łysiejący
@gnomol: tak, ale wcześniejszy post napisałem w kontekście looksmaxingu, nie wiem jakimi OP dysponuje warunkami i na ile może sobie pozwolić, ale kilka miesięcy zabiegów i treningów i jest nowy OP. Tymczasem takiego mentalcela to trzeba latami nieraz naprawiać, nie mówiąc o osobach solidnie #!$%@?. Poza tym dynaminę może wykorzystać do robienia hajsów, a to może się przełożyć na relacje z babami, bo raz, że ma $$ na looksmaxing, a dwa,
@NieRozumiemIronii: I to jest do zrobienia w "góra kilka miesięcy" tak jak napisał @spiegelglas ?
Po pierwsze to wymaga w polskich warunkach odkładania pieniędzy latami albo pakowania się w kredyty po uszy, a po drugie nie ma gwarancji dobrych wyników. A przy takiej ilości zabiegów to wręcz pewne że coś się spier*oli. Sam się interesuje przeszczepami włosów i spora część nie daje zadowalających efektów.

Jest dużo większe prawdopodbieństwo żę się wtopi