Wpis z mikrobloga

Wołam eksperta, niezawodniego Osintowca- mózga taktyki i strategii wojennej

Co nigdy nie myli , zawsze wie najlepiej

Z tym ekspertem polska armia bedzie niezwyciezona

Polecam zaczac lekture od konkluzji

#wolski #wolskiowojnie #ukraina #rosja #wojna skoro się wybił na krytykowaniu #bartosiak to także taguje
Pobierz nobrainer - Wołam eksperta, niezawodniego Osintowca- mózga taktyki i strategii wojenn...
źródło: comment_1669724901UcRRMVX56vgo5sBeWIY5tn.jpg
  • 11
@nobrainer gratuluję screen z 1 tygodnia wojny i czepianie się że ktoś się pomylił. W tamtym czasie to Niemcy mówili że nie ma sensu pomagać bo Kijów za parę dni padnie podobnie było z wywiadem USA po 2-3 dniach od rozpoczęcia Wojny co przewidywał że w 48 czy 72 h Kijów zostanie zdobyty. Od tamtego czasu kacapy podjęły wiele idiotycznych decyzji Ukraincy pokazali niesamowita wole walki a pomoc kilka tygodni później zaczęła
@Jumpers: bardziej chodzi o to że innym zarzuca błędy, a sam źle przeanalizował sytuację. Ponadto nigdy nie przyznaje się do błędu twierdząc że od początku mòwił że rosjanom się nie uda.

Wywiad usa twierdzący że kijòw padnie w 48-72h to akurat fejk. Co więcej, np. gen. Bieniek już wtedy mòwił że ruskim nie uda się zdobyć kijowa bo to jest nierealne tymi siłami.
@nobrainer: wolski jest rzetelny, robi ten caly OSINT czyli na podstawie materialow dostepnych, mysle ze to robi uczciwie, ale jest tez #!$%@? hipokryta zarzucajac innym wrozeniem z fusow a sam to robi, czasem trafia czasem nie. Nie ma znaczenia ze robi bledy bo to normalne ale to ze jest hipokryta
gratuluję screen z 1 tygodnia wojny i czepianie się że ktoś się pomylił. [...]. ALE Wolski debil i pseudo ekspert bo nie jest jasnowidzem i pisze o tym co AKTUALNIE widzi. Usuń Konto


@Jumpers: Przecież byli eksperci (ale tacy prawdziwi eksperci, nie domorośli hobbyści), którzy dokładnie mówili w którym kierunku idzie sytuacja i ich prognozy się sprawdzały niemalże w 100%. Chociażby pan generał Skrzypczak, który już dobę (!) po inwazji mówił,
@nobrainer: ja tam Wolskiego rozumiem, myslal ze bedzie 3 fala ale nie docenial poziomu zepsucia tej armii. Przeciez przez poerwzze 2 miesiace balem sie ze Rosia bedzie zaraz w PL I zdziwiony bylem ze Rosia nie wystawila 5mln miesa armatniego. Pomylki mi nie przeszkaxzaja, hipokryzja i bycie bardziej papieskim od papieza tak. Najmjiej to sie mylil skrzypczak