Wpis z mikrobloga

Nie bierz tego gówna, never ever again. Co z tego że telefon taki i w miarę jako takie wyposażenie jak soft jest do dupy i helpdesk również. Jakoś w okolicy sierpnia zrobili update systemu tak cudowny że telefon się totalnie zacina, wyłączysz apke nagle gra w tle.. podcasty na Spotify nagle się zacinają jakby lektor się jąkał...te te te te teeeeeeeeee teraz. Gówno nie telefon. Poczekaj jeszcze chwilę dołóż sobie i kup
@Glupiii: moim zdaniem wszystkie telefony tej półce cenowej są do siebie zbliżone i wszystkie komponenty są "średnie"; jak nie jesteś starym dziadem, jesteś w stanie się przenieść z jednej nakładki na drugą (np. z xiaomi na samsunga) to po prostu zacznij śledzić promocje na pepperze - jak się trafi jakaś dobra promocja, np. przecena telefonu z 1800 na 1200, to sprawdzasz czy model ci pasuje pod względem kilku konkretnych cech na
@Ryuk: i żeby nie było - ja sam używam telefonu w tej półce cenowej dla mnie to jest optymalna równowaga między tym co telefon oferuje a ile kosztuje; jakoś w pierwszej połowie roku kupiłem realme neo gt2 i jestem bardzo zadowolony.