Wpis z mikrobloga

Jak w tym kraju ma być normalnie?


@Hellicon: Kiedys si mowilo ze nie bedzie normalnie poki nie odejdzie to stare pokolenie.

Juz dawn zwatpilem w to ze wtedy bedzie normalnie. Zaczynam sie zastanawiac czy przypadkiem nie bedzie gorzej.
Nie bezpodstawnie :P
  • Odpowiedz
@Alert997: Jak kiedyś zaczniesz pracować, zwłaszcza na swoim, to zrozumiesz dlaczego pracodawcy wolą zatrudnić na ważnym stanowisku faceta i zapłacić mu więcej niż Julce siedzącej pół miesiąca na L4.
  • Odpowiedz
@Hellicon pracuje od 20 lat dlatego nie rozumiem Twoich wysrywów. Założyłeś nowy post bo w poprzednim ludzie nie zgadzają się z Twoim światopoglądem ? Nie pomyślałeś że to z Tobą jest coś nie tak a nie z innymi ?
  • Odpowiedz
@Hellicon:

Przez jakieś głupie baby część kobiet nie będzie miała szansę na zatrudnienie u Janusza biznesu i będą skazane na swoich niebieskich którzy później na wykopie będą się żalić że żoną mimo iż zarabia połowę mniej śmie śmieć żądać od niego pomocy przy opiece nad dzieckiem, no co za p0lka, powinna paść na kolana i przeprosić że przez inne kobiety i Januszy ona nie może dołożyć do wspólnego budżetu wincyj hajzu
  • Odpowiedz
@Hellicon: Mam koleżankę która podczas okresu nie jest w stanie pracować. Pewno jakas różowa pamięta nazwę tego co jej jest, ale ból nie do wytrzymania i nawet wyjazdy planuje tak by nie trafić w okres. W sumie jak teraz mysle to dwie takie koleżanki a przecież może i więcej ale jednak z większością nie jestem tak blisko by rozmawiać na takie tematy. Ale są twz takie jak moja różowa dla której
  • Odpowiedz