Wpis z mikrobloga

Czy 8 minut na przesiadkę 5 grudnia w Warszawie Wschód do Białegostoku wystarczy? Mam do wyboru połączenie z przesiadką 8 minut w Warszawie Wschodniej lub 1h26' w Warszawie Gdańskiej (tylko musiałabym wyjechać dużo wcześniej). Godzinowo najbardziej odpowiada mi połączenie z tą krótką przesiadką. Tylko czy Waszym zdaniem zdążę?Czy osoby związane z koleją oraz dużo nią podrużujące mogłyby mi doradzić? Dopiero drugi raz w życiu jadę do Białegostoku. #kiciochpyta #kolej #pkp #intercity #pociagi #podlasie #pociagiboners #podroze #kolejemazowieckie
  • 27
@kerialis: a kiedy będę mogła (i jak) sprawdzić z którego odejdzie ten do Białegostoku? To wie tylko konduktor, czy to jest gdzieś na bieżąco aktualizowane w necie?
Jak jechałam w październiku to miałam 12 minut na przesiadkę w Warszawie Centralnej, ale był luksus bo oba pociągi na tym samym peronie stały, więc nie musiałam nigdzie biec. Ogólnie to jadę z Bydgoszczy.
@choochoomotherfucker: mega przydatne! Udało mi się wypatrzeć, że Pilecki regularnie czeka na inne pociągi, bo przyjeżdża na Warszawe Wschodnią o czasie, a odjeżdża z 26-44 minutowym opóźnieniem względem rozkładu. Czyli najwyraźniej czeka na kogoś. Może jak trzeba będzie to poczeka na mnie. Z kolei Rejewski spóźnia się sporadycznie. Chyba zaryzykuję!
@dwieplaze: siema, jezdze wlasnie tymi dwoma pociagami dosc czesto. uwazam, ze mozesz jechac, ale jest odsc duze ryzyko, mi to juz pare razy nerwy zjadlo, bo pociag do/ z bydgoszczy ZAWSZE sie spoznia. to nie ma tak, ze bedzie na czas. czasami 5 minut, czasami 10, czasami 1,5h a czasami 3 xD ale mozesz jechac, bo poprosisz konduktora o to, zeby spytal czy moga na ciebie poczekac i w moim przypadku
@visas: Stokrotne dzięki! Ewentualnie mogłabym jechać o 7.03 z Bydgoszczu. Mam dylemat. Jak na razie kupiłam już bilet na to ryzykowne połączenie, ale jeśli spanikuje to pojadę wcześniejszym.