Wpis z mikrobloga

Nie wierzę w to, że Marta aż tak „grała” przez cały sezon i zależało jej tylko na fejmie. Raczej w przeciwieństwie do Patryka nie ma się czym pochwalić (nowy związek), więc postanowiła pooszukiwać innych (przy okazji siebie), że teraz jest spełniona życiowo jako instagramerka a pewnie poza kadrem dupa z żalu pęka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Btw czy tylko ja widzę jej nowe usta? ʕʔ
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 14
@jedna_odpowiedz: ja po tym jak Patryk się zachowywał w ostatnich 2-3 odcinkach, i po specjalnym gdzie niby największy fart w życiu go spotkał i w kilka tygodni wielka miłość jestem praktycznie pewien, że poznał tę swoją wcześniej niż powiedział w odcinku.

Marta cóż... może jednak dobrze byłoby nieco wyjąć kij z tyłka i otworzyć bardziej, bo to Insta na dłuższą metę szczęścia jej nie da.
@jedna_odpowiedz: a moze po prostu Marta sama nie wiedziala czego chciala albo byla zbyt podatna na zdanie osob trzecich (szefa i madki) zeby sie nie wynosic? Bo inaczej nie potrafie wytlumaczyc naglej zmiany zdania ze jednak nie Slupice xd
@pepsi22323: Może szef zaproponował podwyżkę i zaczął przekonywać? Jak zlożyłam wypowiedzenie w mojej poprzedniej pracy, to tak mi prali mózg i obiecywali cuda na kiju, że mimo totalnego zajechania (te mityczne 12-16h pracy dziennie...) wahałam się do ostatniej chwili. Może jej też coś obiecali i przekonywali, szefowie często umieją w manipulacje ;)
@Kadene: No tak i robienie za reklamę firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli dla niej zaskoczeniem były zarobki osób na wózku widłowym a dodatkowo mieszkając tyle lat w Holandii nie odłożyć na coś swojego w Bielsku tylko aspiracjami jej byla praca jako asystentka szefa to współczuje i nie dziwie się ze na insta poszła bo z jej pensyjki pewnie starczyłoby na życie od 1 do 1 (
@pepsi22323: według mnie to są takie drugorzędne kwestie. Praca to zajebista wymówka - dużo łatwiej powiedzieć, że żadne się do drugiego nie przeprowadziło, bo praca mieszkanie itp. Nie łatwo jest przyznać, zwłaszcza w TV, że nie ma chemii albo ktoś się komuś nie podoba.