Wpis z mikrobloga

@Logan00:

1. Skoro piszą, że darmowa Toaleta to oznacza, że gdzieś w okolicy musi być lokal, gdzie nie ma takiego "luksusu" dla kierowców.
2. Skoro piszą, że 15 zł netto to atrakcyjna stawka oznacza to, że gdzieś w okolicy musi być lokal (lokale?), gdzie nie ma tak dużej pensji dla pracownika i jadą na najniższej 13,91 netto.
3. Posiłek za 50% ceny czyli ok. 20zł sugeruje, że biorą 40zł za pizzę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@FoxX21: moja pierwsza praca jako pizza Man właśnie tak wyglądała - rozwoziłem pizze, robiłem zakupy, czyściłem kible i podłogi, zmywałem naczynia ( zmywarka była tylko do szklanych rzeczy ), pomagałem na kuchni i to wszystko za ok 719,28 zł miesięcznie. Napiwki jak miałem 20-30zl dziennie to się cieszyłem bo niestety miasto 40k mieszkańców i napiwki to cienka sprawa
kierowca co myje i sprząta lokal xD


@lubielizacosy: dużo znajomych pracowało w pizzeriach i wszędzie to tak wyglądało, że pomiędzy wywozami kierowca składał kartony albo obierał pieczarki, a po zamknięciu lokalu cała załoga, w tym kierowca sprzątał salę, wyrzucał śmieci itd. Jak się ogarnęli to kierowca odwoził pracowników do domów, bo w małych miastach o 24 nie masz komunikacji miejskiej.

Takie warunki to też chyba domena mniejszych miast i najtańszych pizzerii.