Wpis z mikrobloga

#wroclaw #mpkwroclaw
Dzis zrobilem sobie surviwal i wybralem sie autobusem do lekarza. Przypomnijmy ceny 3.20zl za 15 min lub 4zl za 30min. Wzialem opcje dla ubogich bo mam blisko. Znaczy wybralem ta opcje dopiero za drugim razem bo jak najpierw podjechal 145 ale byl tak #!$%@?, ze nie bylo szansy wejsc do srodka, a gdzie tu myslec o kupnie biletu wiec spokojnie poczekalem na nastepny jakis autobus, nawet nie pamietam numerka i juz bylo spoko tzn. miejsc siedzacych nie bylo ale na szczescie mlody jestem i jeszcze mnie nogi nie bola i spokojnie wystalem. Dzieki panie budwajzer i nippleroar, ja juz nawet nie wiem ktory z was jest odpowiedzialny za ten syf w miescie zwiazany z mpk
  • 22
sie ciesz ze przyjechal i ze masz dwa, lub wiecej kolo siebie.


@PurpleHaze: jeszcze widzialem jak dwie N jechaly kolo siebie. Jako kolo siebie mam na mysli jeden za drugim. Jak ktos na N czekal to juz w ogole w siodmym niebie byl bo mogl sobie wybrac
Ok, czyli podsumowując: Chciałeś gdzieś jechać autobusem i musiałeś czekać na drugi, bo pierwszy był pełny. W autobusie musiałeś stać. Myślałeś już, kto zagra Cię w hollywoodzkiej ekranizacji tej epopei?


@KontoAlternatywne: tak, dokladnie. Pewnie rola juz nadana przez Jacka, nie zalapiesz sie jesli bys chcial. Poza tym nie wydaje ci sie, ze 3.20 za 15min bilet we wroclawskim MPK to troche duzo? Wszystko spoko?
@93michu93: Niestety, takie są ceny. Jak widać i tak są odpowiednie bo masz pełne autobusy.

Do tego od zawse taniej było MPK jeździć z biletem okresowym i dalej się nic nie zmieniło.

Linia 145 i 146 w tym miejscu zawsze była pełna. Szczególnie od 7 do 9. Nic nowego nie odkryleś.

Niestety tak wygląda komunikacja w tym mieście i dopóki nie będzie więcej linii tramwajowych to to się nie zmieni.
Dzieki panie budwajzer i nippleroar, ja juz nawet nie wiem ktory z was jest odpowiedzialny za ten syf w miescie zwiazany z mpk


@93michu93: Człowieku tak wyglądają linie 145/146 w godzinach szczyt od 20 lat, wtedy gdy jeszcze Jacy nie śnił się fotel Jego Ekscelencji ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Linia 145 i 146 w tym miejscu zawsze była pełna. Szczególnie od 7 do 9. Nic nowego nie odkryleś.

Człowieku tak wyglądają linie 145/146 w godzinach szczyt od 20 lat


@ajuto00: @Darth_Gohan: a nie, to spoko, sorry, jak zawsze tak bylo to nie ma w ogole problemu. Przepraszam, ze o tym wspomnialem xD

Jacy nie śnił się fotel Jego Ekscelencji ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@ajuto00:
@93michu93: To nie chodzi, że nie ma problemu. Po prostu jestem ciekawy jak sobie wyobrażasz jego rozwiązanie :)

Prawda jest taka, że jak pisze @ajuto00: te cyrki były od zawsze. Z mniejszym i większym natężeniem bo doszedł tramwaj na Gaj i zmiana trasy 146 w międzyczasie. Niestety bez tramwaju, albo zwiększenia taktu autobusów w szczycie o połowę nic się nie zmieni.

Zwiększenia nie ma co się spodziewać bo brakuje autobusów.
@93michu93: syf to byś zobaczył, jakbyś chciał z Grota Roweckiego pojechać gdziekolwiek. 3-4 autobusy nie przyjeżdżają prawie dzień w dzień od 16 do 18 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
syf to byś zobaczył, jakbyś chciał z Grota Roweckiego pojechać gdziekolwiek. 3-4 autobusy nie przyjeżdżają prawie dzień w dzień od 16 do 18 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: a bo tam to tylko te 112, 113, tak? no ja wiem, ze to MPK to jest syf ale jak chca byc eko i zachecaja ludzi do jazdy MPK, a potem nie mozesz wsiasc do autobusu albo zaplacisz 3.20
@93michu93: Trochę mylisz jedną rzecz. Jakby komunikacja działała sprawnie to byś chętniej ją wybierał. Jak wybierasz chętniej to częściej jeździsz. Częściej jeździsz to Ci się bardziej opłaca bilet na okaziciela. Wtedy już się okazuje, że to nie jest już taki duży koszt.

@Ogau: A powiedz mi co od 20 lat się zmieniło na tych liniach? 146 przedłużyli i dodano tramwaj na Gaju. W międzyczasie dobudowano kilka bloków w okolicy tej
tam to tylko te 112, 113


@93michu93: jeszcze 612 i 9xx. Baba mi tam kwitła już trzykrotnie po 40-60 min i musiałem wyjeżdżać autem po nią za każdym razem. W teorii autobusy co 15 minut xD

powiedz mi co od 20 lat się zmieniło na tych liniach? 146 przedłużyli i dodano tramwaj na Gaju. W międzyczasie dobudowano kilka bloków w okolicy tej trasy. Nie dziwne, że jest dalej zabita.


@Darth_Gohan: