Wpis z mikrobloga

#gry #pcmasterrace #nvidia

Portal RTX wychodzi 8 grudnia. Produkt jest o tyle ciekawy, że nie tylko dodano RT. Poprawiono wiele rzeczy i generalnie modyfikacja zrobiona za pomocą  RTX Remix.
To będzie ważna premiera bo to chyba debiut produktu zrobionego za pomocą  RTX Remix.  RTX Remix ma potencial by być super technologia to odświeżania gier. Dlatego czekam na tą premierę.
  • 7
produktu zrobionego za pomocą RTX Remix


@Variv: nie, jest cały zmieniony silnik z path tracingiem. Coś jak Metro RTX. Dlatemu wymagania są jakie są i w świetle powyższego inne być nie mogą. Aż jestem zaskoczony że to nie jest case Marbles gdzie wypuścili to przy następnej generacji a i tak 3090 miało niecałe 40 fps.

Dalej czekam na RTX racer ale by wyszło że 4090 w fhd 30fps i był by
@Variv: no to lipa, liczyłem na path tracing. Portal sam w sobie brzydki nie był. Ale pewnie pogram bo zagadki fajne.


@keton22 Też szczegółowy nie podali za dużo. Niby piszą że pełen RT, podmienione modele, tekstury itp itp. A potem że rtx Remix. Chyba że ja czegoś z tym Remix nie rozumiem Zobaczymy po premierze.
@Variv: w Digital Foundry mówili wyraźnie path tracing i nowy silnik. Brzmi jakby coś nie pykło i zmienili zdanie.


@keton22 To może to mix. Nowy silnik ale np textury zrobione za pomocą RTX Remix.