Wpis z mikrobloga

W q&a na kanale Pauliny możemy się dowiedzieć że już podczas awantury Paulinka potrafi Majkela #!$%@?ć za drzwi xD Widać po ich zachowaniu że są ze sobą już chyba tylko ze względu na fame (choć chyba było tak od samego początku ale są tacy co myśleli że to prawdziwe love). Po za tym nagle Majkej stwierdził że jeśli mu nie wyjdzie to dla niego żaden wstyd pracować na etacie gdzie jeszcze nie tak dawno śmiał się z wypłat normalnych ludzi. Czyżby to koniec potężnego karła?

#friz #friz #famemma #minimajk
  • 10
@gazowany_bubleh: nie ze bronię Majka, bo lata mi koło #!$%@? ale mam wrażenie, ze ludzie kompletnie zle odebrali to co on powiedział, on nie szydził z normalnych ludzi którzy pracują, a zaznaczył ze tak samo jak ludzie podcinali mu skrzydła i się z niego śmiali - to on teraz się może śmiac z ich wypłaty, nie włożył do wora każdego etatowca w Polsce a ludzie się spłakali
@Redoxx: sądzisz że za free tam siedzi ? Na bank płaci bo właśnie to kredyt rodziców jakoś musi się spłacić gdyby tam nie mieszkali to może by pokój był wynajęty czy coś
Zreszto to chłop który wydaje mi się że dla niej zrobi wszystko i będzie rozwalał hajs aż nic mu nie zostanie ona wypromowana kasę już zarabia typiara moim zdaniem się ustawiła strasznie
Zarobkowo
A on widać że nie umie
@Ney2k: to inaczej, czemu miałby jej płacić kredyt, skoro to dzięki niemu się wypromowała, korzysta z sprzętu, który ma dzięki niemu. Dodatkowo jeśli jej rodziców stać na mieszkanie w Krakowie, to chyba są świadomi tego, że karzeł spłacając kredyt mógłby powiedzieć, że przecież się dokładał do kupna tego mieszkania, więc chce, żeby teraz ona go spłaciła.
@Redoxx: słuchaj wtedy co brali akurat i ja brałem dla syna myślałem o przyszłości sądziłem wynajmę kilka 3-5 razy na airbnb w miesiącu będzie wporzadku jak teraz sobie szczerze zdam sprawę że syn się wprowadza a ja mam płacić mu kredyt nie duży 4000 zł a on ma mieszkać sam i się nie dokładać to wolę wynająć mu pokój bo nigdy nie dorośnie ... (Syn ma 3 lata jak mówiłem myślę