Wpis z mikrobloga

Żyjemy w czasach w których, gdy chcesz być miły dla kobiety to ona traktuje cię jak śmiecia w zamian za to. Jeśli nie jesteś uważany przez kobiety za przystojnego to ryzykujesz upokorzenie. Rada - bądź pewny siebie i zagadaj - jest logiczna tylko i wyłącznie gdy jesteś pożądany fizycznie przez kobiety. Bez spełnienia tego warunku jest ona okropna. I okropni są ludzie, którzy dają takie rady, bo nie chcą zaakceptować bolesnej prawdy.

Kobiety mają obsesję na punkcie wyglądu mężczyzny. Możesz być najlepszym mężczyzną na świecie, to nie ma znaczenia jeśli nie jesteś "przystojniakiem". Oczywiście możesz być betabux, ale czy fajnie żyć ze świadomością, że twoja partnerka będzie pisać na takim wykopie jak tęskni za toksykiem a ty jesteś nudny?

To co piszę to jest generalizacja, ale ja już nie mam siły się w to bawić. Nie ważne, jak bardzo będziesz się starać to i tak nie ma sensu. I tak usłyszysz tekst typu: "On jest za przystojny na księdza". Jeśli chodzi o ten kraj to jedyne co mi przychodzi do głowy to ostrożnie wybadać teren u kobiet ciemnoskórych, azjatek i niepełnosprawnych. One mogą mieć mniejsze branie więc potencjalnie są dojrzalsze emocjonalnie.

#rozowepaski #blackpill #przegryw #milosc #feminizm
  • 59
@choochoomotherfucker Strasznie zadufana z ciebie osoba. Na tagu dla niepełnosprawnych też tak byś pisała? Kobiety odrzucają za brak urody, czy niski wzrost i żadnym poczuciem humoru tego nie nadrobisz. Kolejna misjonarka, która chce się poczuć lepiej ze sobą, będzie pisać swoje kocopoły. Daj ludziom przeżywać ich nieszczęścia tak jak chcą, a nie tak jak ty sobie to wyobrażasz.
@kamil150794: A co, jeśli to Ty robisz fikołki, bo tak naprawdę nie widziałeś nikogo z tagu? Wysyłacie sobie swoje selfie? I nie rozumiem przytyku o fikołkach, to Ty mnie ciągle wołasz w tych wpisach, spodziewałeś się, że nagle zmienię zdanie o 180 stopni? xD

Strasznie zadufana z ciebie osoba.


@gnomol: Pierwszy raz słyszę coś takiego, więc istnieje dużo prawdopodobieństwo, że jesteś kiepski w ocenianiu po kilku komentarzach ( ͡°
@choochoomotherfucker: Wołam, bo wypisujesz takie brednie, że aż skręca. To Ty nie wierzysz w badania przedstawione przez jednego typka wyżej. Zresztą tutaj nawet nie trzeba dowodu w postaci czyichś zdjęć, żeby stwierdzić, że znaczna część bierze się z odbiegania od przeciętności m.in. pod względem wyglądu. I dlaczego uważasz, że tylko Ty masz monopol na znajomość prawdziwego życia? Przegrywy nie siedziały w piwnicy od urodzenia.
@choochoomotherfucker: Ja jednak wolę nieustannie kontrować Twoje bzdety. Wtedy, kiedy będzie mi się chciało. Nie przyjmujesz do wiadomości konkretnych badań naukowych, tego, że ktoś jest po prostu brzydki, a zarzucasz innym wypranie mózgu. Niezła odklejka. I tak, brzydka twarz to de facto kalectwo. Niedawno jakiś agresywny człowiek na wózku chwalił się jak to on pluje na przegrywów i ma dziewczynę. Ktoś słusznie stwierdził, że skoro ma kobietę, to na pewno nie
Ty na pewno masz, skoro porównujesz gości, którzy mają problem z wyglądem albo psychiką, do niepełnosprawnych


@choochoomotherfucker: Co ci w tym porównaniu nie pasuje? Wszystkie te rzeczy mogą utrudnić / uniemożliwić życie na takim poziomie jak otoczenie... Czy wg ciebie niepełnosprawność to tylko poruszanie się na wózku?
@choochoomotherfucker Właśnie pokazujesz swoje podwójne standardy. Jeszcze raz przypomnę, piszesz do brzydkich nie przeciętnych. Jesteś na określonym tagu i to ty masz wyprane w mózgu, nawet analogi nie chcesz zrozumieć. Najpierw obrażasz brzydkich mężczyzn na tagu dyskryminując w dyskusji, a potem udajesz zaskoczenie, że ktoś ci niegrzecznie odpowiada. Na dodatek przemawia przez ciebie poczucie wyższości. Poucasz kogoś z ambony swoimi kocopołami wyssanymi z palca tak jak ci pasuje. Brzydcy zazwyczaj odpadają przez
@choochoomotherfucker: Ciekawi mnie też co chcesz osiągnąć swoją działalnością tutaj, bo o zamiar poprawy sytuacji osób tu obecnych raczej bym cię nie oskarżył. Z twojej aktywności wynika, że sama nie uważasz się za osobę "ładną". Czy więc twoje wpisy są uzewnętrzenieniem przyjętej postawy, że bycie brzydkim można olać? No cóż, ty możesz, ale może niech o sytuacji osób płci męskiej wypowiedzą się jej przedstawiciele ( ͡° ͜ʖ ͡°
@TrzyZnaki jeśli nie wiesz o co chodzi kobiecie i nie chodzi o pieniądze, ani o urodę, to chodzi o bezpieczeństwo.

Pisze tutaj swoje wysrywy dlatego, że zauważa jak wiele tu jest brzydkich mężczyzn i jakie mają negatywne nastawienie do kobiet. Jak bardzo dobrze wytrzeszczy oczy to może nawet dostrzega jakichś irl, a ich też jest dużo (tyle, że różowym z wysokości własnego ego jest ciężko dostrzec). Przez to czuje ,,zagrożenie"z naszej strony
Ja jednak wolę nieustannie kontrować Twoje bzdety.


@kamil150794: Hmm, czyli jesteś fanem czy antyfanem?

Jesteś na określonym tagu


@gnomol: Jestem na tagu #rozowepaski, więc chyba mam prawo się wypowiadać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TrzyZnaki: Zadajesz mi pytania, a potem sam na nie odpowiadasz, więc tak naprawdę moje zdanie Cię nawet nie interesuje. Więc jak chcesz się kłócić, to na politycznych tagach przyjmą Cię z
@gnomol: To, że Tobie, jemu czy innym ludziom chce się ciągle kłócić, nie oznacza, że innym też się chce xD Powiedz szczerze, jaki sens ma dyskusja, kiedy każdy ma swoje zdanie, którego za żadne skarby nie zmieni? Potem wykopowi znajomi mają ze mnie bekę, że tracę czas na kłótnie z przegrywami.