Wpis z mikrobloga

No i grubas już na 10000% zapieczętowany do EURO2024 XD To jest dramat, dramat, posadę telefoniarzowi ratuje Szczęsny w fenomenalnej dyspozycji

Ch*j mnie obchodzi że na końcu liczą się wyniki, nasze wyniki to wypadkowa ogromnego szczęścia i nadludzkiej formy bramkarza, obie te rzeczy są nie do utrzymania w jakiejkolwiek dłuższej perspektywie, ten awans to po prostu los na loterii, nic, absolutnie nic więcej

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Czułem ogromną pustkę po wczorajszym końcowym gwizdku xD Z jednej strony radość że awansowaliśmy i że już nie muszę oglądać tej ch*jni z Argentyną, z drugiej strony przytłaczał mnie fakt, że awansowała najobrzydliwej grająca ekipa na mundialu, gdzie już repka Kataru ma chyba większą kulturą gry niż nasze Orły xD Nawet czułem minimalnie współczucie w stosunku do Saudów i Meksyku xD Saudowie zdobyli moje uznanie klepiąc Argentynę i piękną, ofensywną grą i zaangażowanie w meczu przeciwko nam, pewnie dlatego

Jesteśmy w dupie proszę państwa i się w niej urządzamy.

#reprezentacja #pilkanozna #mundial
Pobierz JanuszKarierowicz - No i grubas już na 10000% zapieczętowany do EURO2024 XD To jest d...
źródło: comment_1669873232kHViaO70LIPL3vdrtkH0X3.jpg
  • 64
@JanuszKarierowicz: to jest dramat. Ludzie się pluli na souse za jakąś przegraną ze słowacją (gdy obok było 1:1 z anglią xd) a tutaj gdyby nie super forma szczęsnego i kilka ładnych akcji obrony każdy mecz byśmy #!$%@?, i to ten ostani chyba z 5:0. Przeszliśmy mimo trenera a nie dzięki niemu, i jeszcze miał czelność narzekać że nie ma z czego wybierać jako selekcjoner
@JanuszKarierowicz: @Stanley89: Dodam, że kiedyś zaliczył epizod w Pogoni. Mimo nienajgorszych wyników w tej słabiutkiej lidze, ciężko było znaleźć kibiców którzy by ubolewali z powodu odejścia CM711. Męczenie oka defensywną grą na remis to był firmowy znak Pogoni przez cały sezon (pobity klubowy rekord w remisach). Na sam koniec gruby zablokował na twitterze 3/4 kibiców Pogoni i lokalnych dziennikarzy, bany nie zdjęte do dziś XD
@Faraluch: dokładnie, największa żenada jest to, ze praktycznie to Argentyna dała nam awansować (co potwierdza nagranie jak selekcjoner krzyczy do Messiego, ze ten wynik daje awans obu drużynom) i od tego czasu Argentyna sobie człapała xD a i tak prawie latauro strzelił na 3:0 po podaniu kiwiora xD
@JanuszKarierowicz:
Przecież to idealny obraz polskiej mentalności xD Liczy się tylko cel a nie środki, jakimi został osiągnięty. Widze to wszędzie. U mnie w robocie jak kiedyś pracowałem jako PH był taki jeden goguś, który jawnie leciał w #!$%@? w robocie i wręcz śmiał się regionalnemu w twarz. A wszystko dlatego, bo wlazł w dupę jednemu z dyrektorów mojej byłej firmy i synowi właściciela jednego z większych marketów w moich stronach,
@Misiekchytrusek: za wejście do 1/8 też nie ma medalu. Jedyna możliwa nagroda to zobaczenie pokazu umiejętności polskiej reprezentacji i duma z tego, że dobrze się zaprezentowali. Jeśli natomiast ktoś czuje dumę z tego, że dobra na papierze ekipa gra totalny piach i wytacza się z grupy tylko dlatego, że Argentynie nie chciało się nam drylować dupy, to sam sobie wystawia najlepszą recenzje i pokazuje, jak niskie poczucie dumy musi mieć, skoro
@bh933901: Granie w 1/8 pozwala na zdobycie medalu, odpadnięcie z grupy w pięknym stylu nie daje takiej możliwości. Jeśli jest inaczej to mnie popraw. Jak jesteś dumny ze swojego dziecka to za to że coś osiągnął czy może za to że za małolata srał w majty? I wyrywasz oczywiście z kontekstu moje poczucie dumy, bo mirek mówił że za sukcesy repki nic nie mamy. to mu odpowiedziałem o dumie. A ty
Granie w 1/8 pozwala na zdobycie medalu, odpadnięcie z grupy w pięknym stylu nie daje takiej możliwości.


@Misiekchytrusek: nie ma żadnej szansy na medal, bo ta reprezentacja nic nie gra. Oddaliśmy 5 celnych strzałów na bramkę przez całą fazę grupową, a teraz będzie jeszcze trudniej. Jeśli ktoś patrzy na tę kopaninę i pisze coś o szansach na medal, to po prostu bredzi.

Jak jesteś dumny ze swojego dziecka to za to
to nie oglądasz meczu bo znasz wynik tak?


@Misiekchytrusek: coś ci się dalej miesza. Chyba już ustaliliśmy, że nie oglądam meczów dla wyniku, tylko dla gry. Gdybym miał się pałować do wyniku, to bym sobie po meczu zobaczył na wynik, a nie tracił czasu na jego oglądanie.

Jak sie skonczą dzisiejsze mecze? Obstawiałbym coś?


Nie wiem, dzisiaj nie gra przewidywalna Polska, tylko nieco bardziej finezyjne zespoły.
A widzisz, a ja oglądam drużyny którym kibicuje dla emocji i z nadzieją na sukces (wygrana, awans co tam sobie dopiszesz). Jak jeszcze grają super dla oka to jeszcze lepiej. Serduszko mi się cieszy po wygranej czy awansie a #!$%@? jestem po spadku, odpadnięciu czy przegranej. Jak miałbym być smutny i ze złą postawą wchodził do meczu mojej drużyny to wtedy sobie odpuszczam bo jest bez sensu takie oglądanie.