Wpis z mikrobloga

No i grubas już na 10000% zapieczętowany do EURO2024 XD To jest dramat, dramat, posadę telefoniarzowi ratuje Szczęsny w fenomenalnej dyspozycji

Ch*j mnie obchodzi że na końcu liczą się wyniki, nasze wyniki to wypadkowa ogromnego szczęścia i nadludzkiej formy bramkarza, obie te rzeczy są nie do utrzymania w jakiejkolwiek dłuższej perspektywie, ten awans to po prostu los na loterii, nic, absolutnie nic więcej

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Czułem ogromną pustkę po wczorajszym końcowym gwizdku xD Z jednej strony radość że awansowaliśmy i że już nie muszę oglądać tej ch*jni z Argentyną, z drugiej strony przytłaczał mnie fakt, że awansowała najobrzydliwej grająca ekipa na mundialu, gdzie już repka Kataru ma chyba większą kulturą gry niż nasze Orły xD Nawet czułem minimalnie współczucie w stosunku do Saudów i Meksyku xD Saudowie zdobyli moje uznanie klepiąc Argentynę i piękną, ofensywną grą i zaangażowanie w meczu przeciwko nam, pewnie dlatego

Jesteśmy w dupie proszę państwa i się w niej urządzamy.

#reprezentacja #pilkanozna #mundial
JanuszKarierowicz - No i grubas już na 10000% zapieczętowany do EURO2024 XD To jest d...

źródło: comment_1669873232kHViaO70LIPL3vdrtkH0X3.jpg

Pobierz
  • 64
Przecież to nie jego wina ze te podróbki piłkarzy nie są w stanie wymienić 3 podań xD


@invictus: oczywiście, że to jego wina. Skrajnie defensywna taktyka powoduje, że piłkarze mają niewiele opcji podań i muszą ryzykować. Do tego cały zespół ma zakaz cofania piłki, co widać po statystykach podań między piłkarzami. Piłka musi iść za wszelką cenę do przodu, nawet jeśli nie ma komu podać. Efekt tej taktyki jest taki jak
Niby wyniki się bronią, nawet styl by się obronił gdyby nie fakt, że mamy na ataku jednego z najlepszych napastników na świecie, w pomocy jednego z najlepszych pomocników we Włoszech a my się bronimy i wybijamy piłkę na oślep xD
@JanuszKarierowicz: Michniewicz jedzie całe życie na skróty. Dla niego nie ważne jest w jakim stylu coś robi, tylko ważny jest cel. To jest gość który naprawdę uważa że cel uświęca środki. I to było widać na tym turnieju jak na dłoni. Ten antyfutbol, który nam zaprezentował był tylko po to żeby ratować jego własne ego. Żeby wrócił do kraju z podniesioną głową i mógł wreszcie nawbijać tym wstrętnym dziennikarzom, którzy mu
No i grubas już na 10000% zapieczętowany do EURO2024 XD To jest dramat, dramat, posadę telefoniarzowi ratuje Szczęsny w fenomenalnej dyspozycji


@JanuszKarierowicz: Spokojnie trener wie co robi. Zna piłkarzy najlepiej. Turniej jest długi więc siły piłkarzy trzeba oszczędzać. Taki Krychowiak wypoczęty ma siły na jakieś 30-40 minut. Zmęczony turniejem będzie miał siłę na 5. Przy założeniach trenera karty odkryjemy w finale bo taka jest dyspozycja zespołu ( ͡~ ͜ʖ
@JanuszKarierowicz: Najbardziej mnie rozśmieszyło jak Laskowski na koniec meczu uradowany mówi że mamy 2 miejsce bo Meksyk bilans na minusie "A MAMY MAMY BILANS ZERO" xDDD wiadomo o co chodzi i to nam wystarczyło do awansu ale i tak idealnie podsumowuje mentalność tej reprezentacji grającej takie gówno że się odechciewa patrzeć.
Aczkolwiek, wszyscy co odpadli zapewne zrezygnowaliby z jakości kosztem awansu. Więc ja dziś świętuje.


@Stanley89 do tego momentu było ok, ale z tym się już nie zgodzę, wolę przegrać z honorem, niż wygrać w taki sposób jak wczoraj
@Misiekchytrusek: ale wiesz, że nawet jak Polska wygra MŚ, to ty nic z tego nie dostaniesz? Ani medalu, ani nagrody finansowej, ani nawet uścisku dłoni od łysego prezesa FIFA. Jedyne co kibice mają z oglądania piłki, to widowisko. Jeśli więc kibic twierdzi, że nie ma znaczenia dla niego widowisko, bo liczy się sukces, to bardzo mi przykro - nie masz ani sukcesu, bo to nie ty grasz i zdobywasz nagrody, ani
@bh933901: Jak to nic nie dostanę. Będę dumnym że żyje w kraju medalistów w Pilce nożnej. Więcej repry do oglądania. Lepiej się czuje jak Polska wygrywa czy robi awans niż mam poczucie niedosytu bo po dobrej grze i tak przegrana czy spadek