Wpis z mikrobloga

@xTortox: Przechodzą bo płacą badziewnie. A płacą badziewnie bo nie ma na nich budżetu.

Ta ja wiem, że starczy jeden sąsiad kretyn, żeby cała ulica /okolica / osiedle miało problem. Wojszyce / Grabiszynek np. miały takie cyrki. Nic nikomu nie przeszkadza, nagle jedna wojna między sąsiadami i telefony co chwila i cyrk taki, że nagle parkowanie z zostawieniem miejsca na 1.5 metra. Nagle się okazuje, że Śmieciarki jeździć nie moga bo
Z parkowaniem też jest wesoło bo potrafią raz na ruski rok przyjechać na osiedla gdzie nikt nie ma problemu


@Darth_Gohan: właśnie teraz mają akcję na Wojszycach i od początku tygodnia walą ludziom mandaty, bo auta stoją trochę za bardzo na chodniku na uliczce, gdzie praktycznie nikt nie chodzi, bo nic tam nie ma. Za to tam, gdzie powinni przyjechać to nie jadą, bo akurat komuś w Radzie Osiedla przeszkadza ta konkretna
@Ogau: Daj linka do googlemaps :)

No i teraz tydzien pojezdza i za dwa tygodnie nie bedzie problemu. A rada osiedla powie ze nie ma co robić wniosku bo bedzie jeszcze wiekszy problem bo bedzie zgoda na parkowanie tylko po jednej stronie np. I zostawmy to tak na kolejne lata bo w sumie i tak SM nie przyjedzie xD ŻART.

Generalnie mamy dziurawe przepisy i tyle. Na zachodzie w takich miejscach
@puexam: Co to jest? Co on #!$%@?? Skad on wziął te przepisy? To jest jakiś idiota z RO? Aktywista?

No i jaki ma problem ten kretyn? Ma normalnie chodnik debil a jeszcze sapie.

Końcówka jest mocno #!$%@?...

Wszędzie ma w #!$%@? miejsca. Wszędzie może przejść. Nikt tam nie narzeka. Jest strefa 30 km/h, ludzie jeżdżą tam spokojnie, ale nie. MUSI BYĆ CHODNIK. Musi być przejście xD

@KetevaN pa Panie kolego.
@DunningKruger To nie jest kwestia "zasrnia" czegoś. Tutaj jeszcze tragedii nie ma, ale na starych osiedlach budowanych za Niemca jak Grabiszynek czy Sępolno jest cyrk bo chodniki niby są miasta, ale de facto odpowiadaja za nie mieszkańcy domów i to oni muszą je remontować.

Dodatkowo nie mogą na nich stawać bo chodniki mają 155 cm szerokości czyli ledwo kołem możesz na krawężniku stanąć.. Miasto nie daje tam możliwości zrobienia Strefy zamieszkania i