Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@portas91: Z Polskich to głównie MotoBiedę i Złomnika, czasem Garbacza. Z zagranicznych w zasadzie tylko Douga DeMuro i to też nieregularne.
Tylko MotoBiedy nie oglądaj z dziećmi ani osobami bardziej wrażliwymi na przekleństwa.
  • Odpowiedz
@portas91: Profesora Chrisa i Złomnika, czasem Garbacza. Z zagranicznych w zasadzie tylko Douga DeMuro i Chris Fix.

Tylko MotoBiedy nie oglądaj z dziećmi ani osobami bardziej wrażliwymi na przekleństwa.


a najlepiej wcale ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Del nie no znam motobiede, kiedyś lubiłem, ale w zasadzie każdy film to samo gdzie braki w wiedzy przykrywa bluzgami, zlomnik coś wie i stara się przekazać, ale za to się #!$%@? do rzeczy, które odcinek wcześniej chwalił tylko dlatego że jedno auto lubi, a drugiego nie. Douga oglądam regularnie i prawie wszystko, ale widać u niego w #!$%@? stronniczość i podobnie jak zlomnik te same rzeczy albo #!$%@? jako beznadziejne, albo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aarahon: @portas91: Ja MotoBiedę oglądam dla zabawy, bo śmieszy mnie trochę styl, w jakim kręci te filmy. Taki mocno na #!$%@? przyprawiony czerstwym humorem :).
  • Odpowiedz
przyprawiony czerstwym humorem


@Del: odkąd naskoczył na oglądających jego filmiki że piszą "reklama kończy się w 1:12" bo on z tego ma hajsy to go nie oglądam. Jeśli odwołuje się do jego filmów to też tylko do tych wyprodukowanych przed tym nagraniem po którym straciłem do niego szacunek.
  • Odpowiedz
@portas91: Z polskich to
- Piter zrób to sam, gość ma smykałkę, dużo samozaparcia
- marewel (za treść, bo z charakteru to ma chyba lekkie problemy psychiczne xd)
- chriss (wybrane filmy, większość spamu reklamowego liquid molly i inne oraz traktorów nie oglądam)
- mechanik z prowincji (czasami jakieś naprawy zobaczę)
- Tomek Sitek Car Vlog targa samochody z niemiec
- Rzeźbiarz
- wazzup (xd)
- Joe Black (povy z jazdy)
  • Odpowiedz
Motodziennik Jacka Balkana. Raz na tydzień. W każdym odcinku okazje tygodnia, wiadomosci motoryzacyjne oraz sprawdzenie jednego auta przed kupnem. Polecam :)
  • Odpowiedz