Wpis z mikrobloga

https://www.lego.com/en-pl/categories/coming-soon

Oglądam zestawy które mają wyjść w 2023 i powiem wam że nie ma nic ciekawego - lego ostro idzie w kierunku friends i nasrali tego sporo różnych setów. Zestawy City to sam paździerz, sety z minecrafta, mario, ninjago, avatar, czy super heroes mnie nie interesują.
Myślałem chociaż że rozwiną zaczętą w tym roku serię farmerską i dadzą jeszcze jakiś set, ale widzę że bieda i jedyny jaki jest chociaż trochę w klimacie to ten z traktorkiem sadowniczym. Mam tylko nadzieję że jakieś większe i ciekawsze sety pokarzą później, bo na razie plus z tego jest taki że w przyszłym roku oszczędzi się pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego
blogger - https://www.lego.com/en-pl/categories/coming-soon

Oglądam zestawy które ...

źródło: comment_1670011793PORKAs2wJBYvz6I9lg2xvu.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@blogger: no ogólnie tragedia coraz większa, też jestem zły że farmerskie sety są kierowane w stronę 4+ (ta paskudna obora...), generalnie City coraz to bardziej gówniane, a tak jak mówisz pozostałe kategorie to jeden wielki meh (Mario, MC, Ninjago). Też trochę nie rozumiem czemu ci wszyscy farmerzy na każdych portkach i każdym pojeździe muszą mieć te listkowe logo, jak z jakiejś korpo-farmy. Nie możemy dostać fajnej, sielskiej i ładnej farmy? (
  • Odpowiedz
@metaforyczny_kierowca:

akurat nowości z Friendsów jakoś trzymają poziom i staranność projektu.


tak jest, ale chyba chcą z nich zrobić zamiennik city jeśli chodzi o budynki, bo są serio ciekawsze, szkoda że pozostałe serie potraktowali po macoszemu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@blogger: no jest źle, jest coraz gorzej, nie ma nadziej ze następny rok coś zmieni, raptem może 2-3 zestawy przykuły moje oko,a reszta to odpad idealnie wpisujący się w trend społeczności tiktokowej, mało treści dużo kolorów aplikowanych szybko i agresywnie
  • Odpowiedz
@blogger: zobaczyłeś kilka zestawów z których nic nie wynika, a jak przychodzi co do czego to ilość zestawów wartych uwagi jest dość spora. Co do serii city farmerskiej to strategia lego znana od lat i wszystko powtarza się cyklicznie, kolejne zestawy będą za jakiś czas. Prześledź sobie podseriie lego city to zobaczysz.
Wartych zestawów jest kilka i głównie to avatar i monkie kid plus coś z ninjago. Następne zestawy będą wychodzić
  • Odpowiedz
@d0n_chich0t: za każdym razem jak widzę twoje komentarze to sie tak zastanawiam xD ktokolwiek nie napisze czegokolwiek o lego to się tam pojawiasz i narzekasz na lego i chwalisz podróbki. jesteś jedyną osobą na wykopie, że jak widzę nick to wiem o czym jest komentarz ;)
  • Odpowiedz
@blogger: bez zbednego #!$%@? moje typy to 76248 Quinjet - chociaż cena zabija przy 10497, drugi typ 75577 Mako Submarine, trzeci typ 42151 BOGatti, czwarty 31143 Birdhouse, absolutny hit 60356 Bear Stunt Bike no na koniec snow groomer 42148 jak bedzie za 19.99 ;)
cala reszta to odpad... szczególnie złapał mnie za serce 60394 - bobry wyglądaj jak myszy które uciekły z czarnobyla przy 60300 wygląda jak chory duński żart
  • Odpowiedz