Wpis z mikrobloga

Hej, kupiłem bilety za jednym razem w Wizzair i właśnie na 2 dni przed lotem docelowym pojawiła mi się opcja odprawy online - ukończona pomyślnie. Widzę, że mam możliwość także odprawy lotu powrotnego - ale data wylotu jest później niż w ciągu najbliższych 2ch dni (a Wizzair mówi, że można na 2 dni przed wylotem)

Czy mogę bez obaw odprawić się online na lot powrotny jeszcze teraz? Czy może gdzieś na miejscu, na lotnisku mogłyby zostać mi doliczone dodatkowe koszty?

Będę wdzięczny za info, jakbym mógł mieć karty pokładowe na oba loty to na ten powrotny nie musiałbym szukać drukarki za granicą : P

#wizzair #odprawa #lot #loty
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElKuBullo: to zależy od operatora (w tym wypadku Wizzair).
Zazwyczaj jeśli nie chcesz dodatkowych kosztów to odprawiasz się online na powrót. Mogą policzyć opłaty za odprawẹ na lotnisku.
Ale też mogą policzyć jeśli odprawisz się online za wcześnie.
Consensus: poczekaj z odprawą na dzień przed powrotem.
@Stonka_88 @damek Hej, tak, okazało się, ze opcja odprawy jest możliwa - tylko bez losowego (darmowego) przydziału miejsc, poczekam do czasu wylotu (nie wiem jak możliwe, że tego wcześniej nie doczytałem). Dzięki Wam wielkie za pomoc i poczekam na dzień przed powrotem z odprawą :)