Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ToRowniezPrzeminie: i te historie z życia jakto córka sprzedawcy biegała z aparatem, który spadł i dzięki ubezpieczeniu odzyskał pieniądze. To jest w ogóle zajebista technika, idziesz do budowlanego pytasz o farbe, babka mówi, że ta jest świetna. Jak z mężem malowali do dobrze kryła. A te gacie? Paanie, mąż kupił i sa tak wygodne, że w ogóle ich nie ściąga. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: ja to mówię z doświadczenia. Mój tv miał na stronie dwie opcje zakupów ratalnych : 3x0% i 30xkilkanascie%. Po zaznaczeniu opcji ubezpieczenia pojawiła się opcja 20x0% z której skorzystałem.
@malinq: no i jakie ma znaczenie, ze moje 10zl w papierze bedzie mniej warte? w jaki sposob kupno na raty ma mi zaoszczedzic kase? przeciez inflacja dotyczy calej gospodarki a nie tylko mojej raty i telefonu.
@nobrain: 4750 to nie jest wielka kwota, ale na tyle duża że lepiej ją wydać wcześniej efektywniej, niż za 1,5 roku. Można coś naprawić w aucie co od dłuższego czasu czekało, albo kupić coś czego na raty nie weźmiesz, a i tak będziesz zmuszony kupić to prędzej czy później. Taka inwestycja w skali makro - ja bym to nazwał po prostu efektywnym zarządzaniem pieniędzmi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ToRowniezPrzeminie: wcisneli mi najtansze 250zl za tv warty 1900zl. 200 zwrotu dali na karte podarunkowa xD specjalnie kierownik sklepu przyszedl po 5 odmowach xD po pojawieniu sie czarnego paska na matrycy Ergo nie przyjela gwarancji bo niby uszkodzenie mechaniczne xD poprosilem o fotoo uszkodzenia mechanicznego to zrobili mi zdjecie tego paska xD kurla a ja chcialem zdjecie sladu uderzenia mlotkiem albo cos xD TV stal pol roku nie ruszany na szafce,
@dales_sie_zbejtowac: I komuś udawało się kiedyś uzyskać takie odszkodowanie? Jaki był odsetek ludzi, którzy w ostatnim miesiącu ubezpieczenia, z premedytacją niszczyli sprzęt? Bo ubezpieczenie w stylu „zabezpieczenie matrycy przed uszkodzeniem” zapewne aż prosiły się by ostatniego dnia pomóc telewizorowi się przewrócić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Vader-Poland z tego co wiem, to nie oddają ci kasy jaka zapłaciłeś, tylko ile obecnie jest wart taki sprzęt. Czyli jak kupiłeś