Wpis z mikrobloga

Boże, po przeczytaniu tego poczułem tak ogromny wstyd i zażenowanie, że nie byłbym w stanie tego opisać nawet podczas 711 rozmów telefonicznych.

Drużyna, której najsłabszym elementem jest środek obrony oraz defensywna pomoc, a najlepszymi są świetni i skuteczni ofensywni gracze, którzy w klubach grają piękną, kombinacyjną piłkę, jest chwalona za głęboką defensywę. Ament [*]

Deschamps, poważny trener z osiągnięciami, zarówno piłkarskimi, jak i trenerskimi, chcąc powiedzieć coś miłego, z przyzwoitości stworzył jeden z najsmutniejszych komplementów ever. To jest jak komplement od dziewczyny, którą #przegryw próbuje nieudolnie zdobyć dziewczynę, robiąc wszystko odwrotnie, niż powinno. Mówi go wyłącznie z dobrotliwości, porządności, ale głównie dlatego, że jest jej szkoda, tego przegrywa.

Ma już dość, piłka nożna to jedna z moich pasji, siedzę w tym bardzo mocno i zwyczajnie się przejmuje. Oglądam reprezentację bez ustanku od 2004 i nigdy nie byłem nią tak zażenowany, obrzydzony i zwyczajnie zobojętniony. Jeżeli awansujemy, to cudownie, ale jeżeli mamy przegrać, to solidna dobra polskiej piłki, niech to będzie całkowita dewastacja. Chociaż i tak pewnie nic się nie zmieni.

#711 #pzpn #mundial #pilkanozna #pasja #hobby #zainteresowania #reprezentacja #mecz #polska #francja #gorzkiezale #zalesie #obrzydliwe #rzygam #ruina
Pobierz Matioz - Boże, po przeczytaniu tego poczułem tak ogromny wstyd i zażenowanie, że nie ...
źródło: comment_1670063717WYBBTLGApj8OGiH76AWFeq.jpg
  • 6
@Matioz: Mnie boli najbardziej jedno - pokazaliśmy straszną kupę i jesteśmy pośmiewiskiem całego piłkarskiego świata, który wylicza nam strzały na bramkę etc. My teraz możemy zachować honor tylko w jeden sposób - wyeliminować jakimś cudem Francję albo odpaść, ale po naprawdę ładnej grze i zaciętym meczu. Jak zagramy to samo co zawsze i odpadniemy po jakimś 3:0, będą się z nas śmiać do następnego mundialu. I zresztą słusznie.