Wpis z mikrobloga

Hej, Mirko ʕʔ
Zaczynamy drugą rundę konkursu gitarowego #mirkoshredwars.

Zapraszam do głosowania i komentowania. Który z zawodników zagrał lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa przy jednym z dwóch komentarzy z ich nickami. Jeżeli nie będziecie mogli się zdecydować - możecie zagłosować na obu.

[[Drabinka konkursowa]](https://challonge.com/pl/p1p52ndx) [[Regulamin]](https://docs.google.com/document/d/1CbA_erbUYgLYVbDmqKnsTg8yEl1X5S3UbqKXv8BN-ig/edit?usp=share_link)

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki
dinkum - Hej, Mirko ʕ•ᴥ•ʔ
Zaczynamy drugą rundę konkursu gitarowego #mirkoshredwars....
  • 41
  • Odpowiedz
  • 17
wiadomo że @xtothx lepiej, ale @Dranielll miał zajebisty pomysł i jest nawet melodyjnie. żeby było zagrane dokładniej i z większym feelingiem to by dobrze siedziało. Ale i tak na niego zagłosuje na zachętę
  • Odpowiedz
@m200a: nie bede go juz tak mocna komplementowal, bo to troche nieladnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) , a i @Dranielll tez fajnie, tylko z tymi slide'ami mogl lepiej pokombinowac, a tak to troche powtarzal jeden patent. Ale technicznie tez niezle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dinkum: Na jakiej zasadzie są dobierani do siebie przeciwnicy? Mam wrażenie że to nie przypadek.
@Dranielll głosowałabym - jest super, nawet przewijałam niektóre momenty do tyłu żeby usłyszeć jeszcze raz. @xtothx to mój faworyt w całym konkursie. Nie wiem co teraz ( _)
  • Odpowiedz
  • 8
@xtothx jak zwykle zmiażdżył techniką, ale dziś plus jedzie do @Dranielll za najlepszy shred z elementami folkloru góralskiego od czasów kooperacji Trebunie-Tutki and Twinkle Brothers :D
  • Odpowiedz
a jak bedziecie chlopaki dobrze grali, to moze kiedys bedziecie jak Meta dawali koncerty po 10 tys $ za bilet pod scena ( ͡º ͜ʖ͡º) ( patrze teraz na ceny biletow w Nwe Jersey - te najblizej sceny beda oscylowac w okolicy 4- 10 tys dolarow. Matko przenajswietsza!!
  • Odpowiedz
@xtothx uwielbiam to jak brzmią Strandbergi. Jak nisko można tam ustawić akcje strun? Jest szansa, żebyś nagrał sampla z brzmieniem czystym i przesterowanym, ale bez żadnych modulacji? Nie ma tego w sklepach, a kusi, oj kusi.
  • Odpowiedz