Wpis z mikrobloga

#wojna #komisjawojskowa #cwiczeniawojskowe #wojsko Pracuję na UoP, do tego mam działalność gospodarczą, jestem jedynym żywicielem rodziny w której jest niemowlę, od początku wojny mieszka u mnie 2 uchodźców. Niech mnie zmuszą do bezpłatnego urlopu na 33 dni… Tak, w teorii posiadam kwalifikacje które mogą przydać się w wojsku, tak, mam kat. A bo dawali ją wtedy wszystkim jak leci, NIE, nie zamierzam stawiać chorych ambicji ludzi będących chwilowo u władzy ponad bezpieczeństwo własne i godne zabezpieczenie mojej rodziny. Jak to powinno funkcjonować w normalnym kraju? Biorą średnią zarobków z ostatnich 6 miesięcy i oddają wypłatę przed ćwiczeniami, wykupują najwyższe prywatne ubezpieczenie na poczet nieprzewidzianych wypadków, wysyłają do pracodawcy pismo z informacją o planowanym szkoleniu tak żeby możliwe było zabezpieczenie ciągłości dostarczania usług. Ale niestety tutaj nie jest normalnie…
  • 10
@YaroMax #!$%@? z tą średnią zarobków. A co jak masz jdg i jestes freelancerem? Powiesz swoim kontrahentom no elo mordeczko poczekajcie na mnie miesiąc. Wrócę to wam dokończę robotę.

Przecież to najprostsza metoda do zarzniecie komuś interesu.
@wierzbaty

jak masz jdg z umową zlecenia u jednego zleceniodawcy jak sporo osób, to masz spora szanse sie dogadasz. Jak działasz od zlecenia do zlecenia (jako freelancer) to nie ma takiej opcji.

Twoje koslawe heheszki z mojego doprecyzowania o jaki rodzaj jdg chodzi wynikają albo z bycia przygłupem nie znajacym realiów rynku albo z bycia przygłupem nie znającym realiów rynku.
@Niemamwiedzy: albo zwyczajnie smiesza mnie dzieci, ktore od kilku dni sraja w majty? A moze mam papierek, ktory mnie zwalnia z takich obowiazkow? Nie mowie o kat D. A moze jestem za stary na powolanie? Nie dowiesz sie
@YaroMax: A co ja mam powiedzieć? Żona na utrzymaniu, termin rodzenia na przełomie lutego-marca, auto w leasing, dom budujemy, rata kredytu 4 tys. Ja na B2B a w zeszłym tygodniu dostałem pismo z wojska