Wpis z mikrobloga

U mnie w pracy jest pełno pisowców którzy twierdzą że w kraju nigdy nie było dobrze jak teraz.
Żadne argumenty do nich nie przemawiają jak naprawdę jest.
Może macie jakiś ciekawy artykuł na temat machlojek pisu lub coś w podobie?
#bekazpisu
  • 24
  • Odpowiedz
@kopek Z pisowcami się nie gada.
Tego betonu za cholere nie ruszysz. Nawet jak śmierć im w oczy by zajrzała, to dalej będą popierać pis.
Od małego dziecka zostali tak zaprogramowani poprzez indoktrynacje kościelną.
Mariaż pisu i kościoła jest wieczny i silny. Po prostu ci ludzie mają wpoione do głowy że tak musi być.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kopek: @ostulemijo: @yawa: I wy naprawdę myślicie że zatwardziałego pisowca jakikolwiek argument przekona? Taki człowiek na zarzuty o ceny paliw, inflację itd. odpowiada (cytat autentyczny) że jest dobrze bo gdyby Tusk rządził to już byśmy mieli paliwo po 30 zł a chleb nie po 9, a 19 zł
  • Odpowiedz
twierdzą że w kraju nigdy nie było dobrze jak teraz.


@kopek: może im jest dobrze jak nigdy. u mnie w pracy z racji tego że to Wrocław to sami hejterzy pisu, natomiast jednocześnie oceniają że żyje im się najlepiej jak do tej pory, także to może kwestia tego że 1 wiąże władzę z tym jak mu się widzie a 2 nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kopek: jak jadę na wiochę to tak mam, tłumaczysz baranom ale to nie przynosi większego skutku, ale jak już Ci się uda przedstawić jakieś "dowody" na niekompetencję PiSu to wtedy zawsze jest: a za Pełoło to lasy chcieli sprzedać. Normalnie twierdza, wyparcie, szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
teraz pewnie już 500


@ostulemijo: gdzieś ostatnio ktoś dawał jakiś link w powiązanych i tam licznik był 880 xD

Trzeba by było miesięczne warsztaty zrobić, 8h wykładów dziennie, żeby o wszystkim opowiedzieć i wyjaśnić
  • Odpowiedz