Wpis z mikrobloga

ja tego nie rozumiem, słyszałem od Michniewicza że liczy sie WYNIK, więc pytam kto wygrał? xD


@Pilaf: wynik koncowy typie xD
Myslisz, ze jakby nasi wygrali 10-0 z Arabia, a potem przegrali oba mecze po 1-0 i odpadli to by sie ktos cieszyl? xD

Tak, liczy sie wynik, ktory w tym mundialu od niepamietnych czasow jest bardzo dobry. Drugie miejsce w grupie i wyjscie do 1/8, potem walka z Francja i
@93michu93: polska nie odniosła żadnego WIELKIEGO sukcesu na tym mundialu i nic tego nie zmieni, nawet ujadanie w kanale sportowym. chociaz już część ludzi zaczyna mówić prawdę i wczoraj smoku powiedział, że to gówno a nie chwała. guano opakowane w złoty papierek.
@Pilaf: ale jaki wielki sukces, jaka chwala? xD
Gosciu miedzy wystepem na euro 2012 i wielkim sukcesem i chwala jest wiele innych mozliwosci - slaby turniej, przecietny, dobry, bardzo dobry, itd.

Mundial 2022 to nie jest zaden wielki sukces i chwala to jest po prostu bardzo dobry turniej, zgodny z oczekiwaniami optymistycznymi. Nie wiem co mowia w kanale sportowym o tym mundialu bo nie ogladam kanalu sportowego dla sportu :P
nie ogladam kanalu sportowego dla sportu :P


@93michu93: dziwny zbieg okoliczności, bo nie każdy kibic wychwala styl pracy Czesia, ale za to każdy fan kanału bekowego juz tak. Aż mi sie przypomniało takie zdanie które tutaj dobrze pasuje, że nie każdy islamista jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest islamistą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pilaf: ale co ty mi już kolejny raz zarzucasz? To już trochę śmieszne, próbuj dalej w końcu trafisz. Najpierw twierdziłeś, że oceniłem występ kopaczy jako wielki sukces, a teraz, że wychwalam styl pracy Czesia? Ziomek, ja nigdy nie widziałem pracy trenera w życiu, żadnego, nie tylko Czesia. Nie wiem czy oni mają jakieś mini gierki, czy każe im biegać 10km w dniu meczu. W dupie to mam szczerze, selekcjoner tak mało
@93michu93: czyli twierdzisz, ze dobrze zagrał z Argentyną i Meksykiem? Każdy kto choć troche się interesuje piłką, widział że to był antyfutbol. A Ty wyskakujesz z tym że zrobił dobrą robotę xD
@Pilaf: pojedyncze mecze mają małe znaczenie, ogólnie wynik reprezentacji Czesława jest bardzo dobry. Czy zagrał dobrze z Argentyna i Meksykiem? A dzięki tym meczom wyszedł z grupy czy nie? Odpowiedz na to pytanie będzie taka sama jak na twoje pytanie.

To jakby zagrał piękne mecze i dostał z Meksykiem i Argentyna po 1-0 to co byś wtedy powiedział? Że zajebiście, szkoda, że przegrali? XD

On ma robić wynik, z tego powinien
@93michu93: kto tak mówi poza tobą i fanatykami kanału sportowego, ze zrobił bardzo dobry wynik? non stop jest narracja ludzi którzy mają wiedzę o tym sporcie, że polska uprawia archaiczny antyfutbol. ty w ogóle oglądałeś te mecze, czy tylko raz do roku jak leci w tv?
@93michu93: tak, grali srakę poza meczem z francją, który był lepszy ale nie idealny, bo jak mówił twój idol liczy sie WYNIK, a jak dobrze pamiętam, przegrali z wyżebranym karnym na końcu. na tych eliminacjach mieliśmy niebywałe szczęście i to własnie na nim jechaliśmy.