Wpis z mikrobloga

@borsuk123: @Maneharno: czyli liczyliscie, ze ogramy Francje, tak? To przeciez jakies lamagi, ten Mbappe to ledwo co biega xD
Dobry jak na naszych zawodnikow - jesli zestawicie zawodnikow Francji i Polski, a potem zobaczycie statystki meczu to dojdziecie do wniosku, ze byl to dobry mecz.

Ej mirasy, czy to nie wy plakaliscie, ze wymeczone 2-0 z Arabia i remis z Meksykiem? Jakie wymeczone? Normalnie Czeslaw wiedzial co robi
@borsuk123: no i zgadzam się, też mam #!$%@? tylko śmieszy mnie hipokryzja Mirków. Cokolwiek by się nie stało to i tak by płakali, że źle, że styl zły. Nawet gdyby wygrali mundial to by coś ich w dupsko uwierało, że można było więcej bramek strzelic, mniej stracić itd
czyli liczyliscie, ze ogramy Francje, tak?


@93michu93: noo
to jak oceniasz poprzednie mecze jak ten był dobry. Z argentyną zapewnił nam awans więc w sumie bardzo dobry, z arabią wygrany no to wzorowy, a z meksykiem remis to też w sumie dobry mecz. Tak w sumie to nie zagraliśmy na tym mundialu słabego spotkania, to ja jednak jestem dumny z kadry.
pierwszy raz od 36 lat wyprowadzil reprezentacje z grupy na mundialu rozegral dobry mecz z francja, a mirasy chca go zwalniac xD

beka


@93michu93: przeciez takie potęgi jak słowacja i inne, też załapywały się na eliminacje. chcesz powiedzieć, że ludzie będą pamiętali że udało się jakieś drużynie przejść wstępną selekcje? trzymajcie mnie, weź lepiej zajrzyj na kanał bekowy bo tam pasujesz z tym #!$%@? xd
@Maneharno: no dokładnie, w grupie zagrali wzorowo - przeszli dalej. Wiadomo, że lepiej z pierwszego miejsca ale co wy chcecie Polska repre do Argentyny porównywać? XD

Drugie miejsce w tej grupie to był max i się udało.

@Pilaf: czyli dla ciebie klepnięcie Francji było oczywiste tak? XD

Jak pisałem wyżej, mało mnie piłka reprezentacyjna obchodzi ale śmieszy mnie, że Czesław turniej zagrał bardzo dobry i najpierw plakaliscie, że nie wejdą
@93michu93: haha, bardzo dobry? ale ty jesteś poważny? z francją było lepiej, ale żeby pisać o tym, że graliśmy dobrze to trzeba być debilem i fanem kanału sportowego. wstydu nie masz pisząc takie gówno
@Pilaf: no wynik byl maxymalny co szlo wycisnac z tych mistrzostw xD
A gdzie ty chciales dojsc? Wolales jak Smuda mowil, ze na Euro 2012 polfinal realny i nie wyszedl z grupy? xD

No dostalismy po dupie od Francji, czego sie spodziewales, cudu?
@Pilaf: to mowisz, ze Francja w ostatnim meczu grupowym przed ktorym mieli zapewnione pierwsze miejsce w grupie dala sie ograc Tunezji? Niemozliwe!
Sprawdz jeszcze prosze sklad Francji w tym meczu xD