Wpis z mikrobloga

Poza biedną roadmapą, o której wspomniał @Antoni_Kosiba, to śmierć gwinta była po prostu kwestią czasu. Ten rok był po prostu tragiczny, od pierwszego dropu z neutralami gwint stał się po prostu niezbalansowaną, irytującą pozycją, którą z miesiąca na miesiąc trapiły coraz większe problemy z balansowaniem. Ostatnie 2 sezony miesiące pokazały, że zaszło to za daleko i nie da się teraz odkręcić tego wszystkiego. Co z tego, że buffowali na początku roku niegrywane karty, skoro te nowe z października od razu zepchnęły je z powrotem do lamusa. Na dodatek nietrafione nowe archetypy dla ng, problemy z nerfieniem przegiętych kart, czynniki zewnętrzne takie jak nadchodząca recesja, no nazbierało się tego tyle, że oczywistością było, że tak to się skończy.
Czy mi szkoda gry? Pewnie, moim zdaniem ona nadal ma całkiem spory potencjał, a i spędziłem przy niej sporo fajnych chwil. Niemniej bardziej bolało mnie właśnie marnotrawienie tego potencjału przez jakiegoś korpo szczura, który tak jak inni w cedepie zasłaniał się hejtem, echo chamberem i cholera wie czym jeszcze. Więc w sumie może to i dobrze, że w końcu dają sobie z tym spokój. R.I.P.

#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
@ez_4_ence: od dawna nie grałem bo to od kilku lat była po prostu słaba gra (oczywiście w moich oczach, jeśli ktoś się dobrze bawił to się proszę nie obrażać, to tylko moje odczucia), niemniej jednak spędziłem przy niej chyba 800 godzin i rzeczywiście szkoda :(
@daray89 @EissIckedouw smuteczek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jombsik: @ez_4_ence: ja podziekowalem krótko po podróży Regisa kiedy wyszła - już wtedy czułem zmęczenie, ale to co oglądałem później przerosło moje oczekiwania. Uważam, że w tej sytuacji powinni udostępnić open beta gwonta, dla samych graczy tak po prostu. Szkoda gierki, ale są inne - ja maniaczę w D2R
Smuteczek
  • Odpowiedz
@ez_4_ence: jako fanowi wiedźmina na pewno mi trochę smutno ale z drugiej strony rzeczywiście rozkład już zaszedł za daleko, nie rozumiem co oni mogli wdychać na Jagiellońskiej dodając ostatnio te wszystkie karty z chromosomem xD
  • Odpowiedz
@ez_4_ence: Nie grałem od dość dawna bo stan balansu i powercreepu (rozstrzał między taliami meta a niemeta z każdym patchem wzrastał), ale mimo wszystko boli bo kiedy ktoś faktycznie pracował nad balansem to była moja ulubiona karcianka. No cóż, cały potencjał poszedł w #!$%@? i jedyne co zostanie z gwinta to zajebiste artworki i dobry soundtrack.
  • Odpowiedz