Wpis z mikrobloga

@Javert_012824: tak tak, już mu tak powie, w 5 #!$%@? różnych językach i pokaże im fakersa trzaskając drzwiami za sobą.

Przecież wszystko co teraz Lewy zrobi będzie rzutowało na jego późniejszą kariere poza boiskiem, nie ma takiej opcji żeby nie grał grzecznego chłopca do samego końca, błagam Was xd
@Javert_012824: nie byłem fanem Brzeczka i nie jestem fanem Michniewicza. Ale nawet najlepszy piłkarz powinien się ugrysc w język. Takie sprawy zalatwia się w szatni. Trenerze, gramy #!$%@?, nic nie osiągniemy, zrezygnuj. Ja naprawdę jestem ciekawy jak lewy zostanie trenerem i jakie wyniki będzie osiągał. I życzę mu takich piłkarzy jak on którzy podważa jego kompetencje na konferencji prasowej. No i na koniec. Napastnika rozlicza się z bramek. A tymczasem u
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Javert_012824: a potem pikachufejs.jpg, bo beton z PZPN albo zatrudni znowu jakiegoś patałacha z ekstraklasy, albo w ogóle nie zwolni Cześka, nawet jeśli to miałoby oznaczać koniec topowych piłkarzy w reprezentacji, byle postawić na swoim.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Javert_012824: tak tak, już mu tak powie, w 5 #!$%@? różnych językach i pokaże im fakersa trzaskając drzwiami za sobą.


Przecież wszystko co teraz Lewy zrobi będzie rzutowało na jego późniejszą kariere poza boiskiem, nie ma takiej opcji żeby nie grał grzecznego chłopca do samego końca, błagam Was xd

@Blinddy: serio myślisz że zdanie leśnych dziadów z PZPN ma jakiekolwiek znaczenie dla jego kariery? Jeśli wiąże ja z działalnością piłkarska
@Mave: to że nasz krajowy związek jest pod ostrzem FIFA i UEFA, która dodatkowo podlega pod FIFA? Nie dam się nabrać że jesteś taki krótkowzroczny.

Swoją drogą nie wiem co gorsze, korupcja czy PZPN, na miejscu Lewego bym w końcu zalozyl tą dawno zapowiedzianą szkółkę piłkarską i odciął się całkowicie od tych toksycznych środowisk, chociaż to pewnie graniczy z cudem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mave: to że nasz krajowy związek jest pod ostrzem FIFA i UEFA, która dodatkowo podlega pod FIFA? Nie dam się nabrać że jesteś taki krótkowzroczny.


Swoją drogą nie wiem co gorsze, korupcja czy PZPN, na miejscu Lewego bym w końcu zalozyl tą dawno zapowiedzianą szkółkę piłkarską i odciął się całkowicie od tych toksycznych środowisk, chociaż to pewnie graniczy z cudem

@Blinddy: no PZPN podlega pod Fifę, ale jak to się