Wpis z mikrobloga

@Tata_Kasi: Stary. Taka jedna koleżanka z mojej klasy co ma cofniętą szczękę i ma tzw. birdface czyli totalny przegryw to non stop piszę z chłopakami i ma jakiegoś chłopaka co jest 7/10, więc nie gadaj, że lepiej być mężczyzną przegrywem od kobiety przegrywem.

Jak jesteś kobietą to nie da się być przegrywem.
@tylkoponsfw: no wlasnie da sie byc kobieta i przegrywem.
To prawda ze kazda laska znajdzie partnera do seksu, ale seks z byle kim to nie jest wygryw.
A ta kolezanka o ktorej pisales, gdyby m8ala #!$%@?ą psychike to by z nikim nie pisala, siedzisla by sama w domu.
@anonanonimowy321: powiem ci przygode z przed paru miesiecy: spotkalem laske lvl24, nie za ladna, moze 4/10. Figura srednia i dosc niska, ale marzy zeby zostac modelką. Ja po 40stce udaje fotografa i tak sie spotkalismy.
Okazuje sie ze ona dziewica, i chcialem ja namowic na seks, i powiem ci ze laska jest nienormalna. Udalo sie w koncu, ale ze trzy razy po kilku godzinach rozmow przy winie wychodzila bo rezygnowala, naprawde
@anonanonimowy321: powiem ci przygode z przed paru miesiecy: spotkalem laske lvl24, nie za ladna, moze 4/10. Figura srednia i dosc niska, ale marzy zeby zostac modelką. Ja po 40stce udaje fotografa i tak sie spotkalismy.

Okazuje sie ze ona dziewica, i chcialem ja namowic na seks, i powiem ci ze laska jest nienormalna. Udalo sie w koncu, ale ze trzy razy po kilku godzinach rozmow przy winie wychodzila bo rezygnowala, naprawde
@bzdr: zgadza sie. Jestem nie za fajnym facetem i wykorzystuje "okazje".
Dzieki temu wiem ze laski też mają przesrane, zwlaszcza te naiwne i niedoswiadczone.
To jest fakt, lepiej byc przegrywem facetem niz przegrywem kobietą.
@Bover: a co tak nie jest ba wiecej taka laska 4/10 spokojnie sobie moze znaleźć typka 6,7/10 no ale tyak to jest jak 400 tys nmadwyzki chłopów konkurenencja niesamowita hipergamiia no i najgorsze czasy do życia dla chłopów a najlepsze dla lasek
a co tak nie jest ba wiecej taka laska 4/10 spokojnie sobie moze znaleźć typka 6,7/10 no ale tyak to jest jak 400 tys nmadwyzki chłopów konkurenencja niesamowita hipergamiia no i najgorsze czasy do życia dla chłopów a najlepsze dla lasek


@Wazdusciel: brzmisz jak generator.

No nie, nie jest tak źle, dopóki sobie tego nie wmówisz. Kobiety 4/10 mają bardzo trudno dziś, bo mężczyźni też mają wysokie wymagania.
nie mają praktycznie wymagań a i tak nie są wstanie znaleźć partnerki


@Wazdusciel: taa, jasne. Spójrz tylko tutaj na tagu jak typy obrzydliwie komentują kobiety na ich poziomie. A później płacz i zdziwienie.
@Wazdusciel: ale co, twierdzisz że typy na tagu nie krytykują kobiet poniżej przeciętnej? Po prostu mają zbyt wysokie wymagania.

pomijasz fakt że na prowincji brakuje kobiet a jest nadwyżka mężczyzn


@Wazdusciel: to niech się wyniosą z prowincji, jak im za mało kobiet. Jakoś kobiety się potrafią wynieść z prowincji.
@Bover: no nwm ja nie krytykuje kobiet ponizej przecietnej a czy inni to robia to mnie nie obchodzi no a z prowincji sie nigdy nie wyniose bo mi sie nieopłaca nie mam nawet matury zeby rywalizowac o dobra robote
@Wazdusciel: czyli:
- nie chciało ci się nawet robić matury
- leżysz na prowincji, bo ci się "nie opłaca"
- nie ma tam kobiet, ale #!$%@?, "nie opłaca" się
- płaczesz, że jesteś pokrzywdzony i jednocześnie twierdzisz, że kobiety mają łatwiej xDDDD

No chłopie, sam sobie to urządziłeś, a teraz "oooo loszki to cuuurvy, tak łatwo mają w życiu" xDD
@Bover: leze na prowincji bo mi sie nie opłaca wynajmowac mieszkania i nabijac komus kase wole sobie z rodzicami pomieszkac no a na prowincji kobiet nie ma no a kobiety maja o wiele łatwiej ale to jest sytemowo kulturowo ze maja łatwiej prawo telewizja sądy wszystko jest takl konstruowane i działa obecnie ze chłop zawsze jest pokrzywdzony