Wpis z mikrobloga

#medycyna #leki i nie wiem ale może ktoś wypowie się z tagu #narkotykizawszespoko
Mam mały problem i szukam porady osób które miały styczność z tramadolem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mam otwarta ranę kciuka, założony sączek. Pierwsza wizyta u chirurga w szpitalu na sorze i dostałem zastrzyk znieczulający u podstawy kciuka ale z powodu obecności ropy, niewiele podziałało. Dzisiaj druga wizyta, czyszczenie rany i kolejny sączek ale na żywca. Obie wizyty dramat, myślałem że urodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dostałem receptę na lek z tramadolem i mam wziąć jedna tabletkę na godzinę przed wizytą. Tam jest 75mg tramadolu. Nigdy nie miałem styczności z tą substancją i nie wiem czy 1 tabletka zrobi robotę czy lepiej wziąć dwie? Czy po dwóch zmiecie mnie z planszy?( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • 11
@hurb generalnie mam niski próg bólu i np dzisiaj 4 tabletki naproxenu po 200mg każda #!$%@? dały ( ͡° ͜ʖ ͡°) bolało jakbym wsadził palca w żywy ogień
@endipek: 225 mg to duża dawka na początek, ale odpowiednia. Możesz przysnąć i się mocno wyluzować. Bol czuć będziesz dalej, ale będzie znośny. Auta nie prowadź bo zrobisz sobie i komuś krzywdę

225 mg od razu tez nie powinno wywołać drgawek