Wpis z mikrobloga

Włodarczyk o aferze premiowej LINK :

Część zawodników chciała podziału ze względu na udział minutowy w meczach. Jak słyszymy z kilku źródeł wewnątrz drużyny, takiej opcji sprzeciwił się jednak Robert Lewandowski. Wbrew pojawiającym się informacjom, kapitan przekonywał do solidarnego podziału z uwzględnieniem zawodników rezerwowych, a nie w oparciu o rozegrane minuty.



Wypracowana propozycja drużyny zakładała również, że 10 procent premii miałoby trafić do sztabu. W trakcie spotkania z zawodnikami trener powiedział, że chciałby aby sztab otrzymał 20 procent. W rozmowach aktywnie uczestniczył też asystent trenera, Kamil Potrykus



Znacznie bardziej istotnym punktem jest natomiast fakt, że premia miała zostać wypłacona z pominięciem PZPN - bezpośrednio do piłkarzy i sztabu szkoleniowego - na co wściekł się prezes federacji, Cezary Kulesza. Premia stała się przyczyną ostrego wewnętrznego konfliktu.


Czyli co, wiejski głupek Kulesza, pazerny na cudze pieniążki wyniósł sprawę do mediów, bo z premii od pinokia nic mu nie skapnęło?

#pilkanozna #reprezentacja #mecz #mundial #pzpn #ms2022
Emcis8 - Włodarczyk o aferze premiowej LINK :

 Część zawodników chciała podziału ze...

źródło: comment_1670272917TTlX9T5sY3YXGZUOoUauXi.jpg

Pobierz
  • 30
@Emcis8: tam się jakiej większe dymy dzieją. Gdy zaczynał się mundial afera wybuchała za aferą, cba zaczęło zatrzymywać ludzi związanych z poprzednim prezesem, ostatnio nawet szara eminencja z ubeckim rodowodem wpadła im w łapy. Morawiecki obiecał piłkarzom taką nagrodę za 1/8 jaką francuzi dostali za wygranie poprzedniego mundialu, a podlaska ciapa nawet o tym nie wiedziała XD Może za bardzo doszukuję się drugiego dna, ale to wygląda tak jakby obecna władza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emcis8: w sumie to nie wiem, czy to źle, że z tym wylazł do mediów. Grubas za jego plecami sobie chciał parę baniek przytulić XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A ja jeszcze z dwa lata temu łykałem to, że jak grubas nje ma zarzutów, to może trzeba mu darować i trzymać go w tym u21, bo telefony nic nie znaczą. No ale jak jadczak nałożył telefony na godziny rozgrywania meczów to już skumałem, że Michniewicz
@Emcis8: ale o co wy pretensje macie tu do Kuleszy? Po pierwsze to z jakiej paki piłkarze mają dostać jakąś premię, a po drugie to jeszcze gorzej, że nie od PZPN, bo to Związek jest od tego żeby ewentualnie wynagradzać piłkarzy. Morawiecki już traktuje budżet państwa jak własną kieszeń, że sobie bierze pieniądze i przekazuje komu chce wedle uznania xD

Jeśli to wyszło od Kuleszy to bardzo dobrze i #!$%@?ć pinokia