Wpis z mikrobloga

Chciałbym kupić baterie do Xiaomi MI9T a konkretnie model baterii BP41.

Kupiłem na Aliexpress baterie z firmy NOHON i była całkiem spoko ale przez 3 miesiące, teraz ledwo mi wytrzymuje jeden dzień. Kupiłbym najchętniej oryginał od Xiaomi ale na Allegro i Aliexpress same podróby.

Może ktoś poleci jakiś legitny sklep albo producenta baterii albo nawet serwis który by zamontował mi dobrej jakości baterie.

Telefon działa mi cały czas bardzo dobrze i nie chce go wymieniać ale bateria uprzykrza życie.

#xiaomi #mi9t #miui
  • 9
Dzięki za odpowiedź :) @PurpleHaze:

dragon-tt.com - tu kupisz oryginal nowy, lub oryginal z montazu.

To legitna stronka? Po prostu można coś zamówić pakują i wysyłają? Bo jest dostępna jedna bateria nie oryginał ale jakiś zamiennik.

Oficjalny serwis xiaomi w PL, dzowniles, pytales?


Napiszę czy mają dostępne jeszcze baterie do MI9T

micenter.pl z wrocka tez wiem ze pracuje na oyginalach, ale czy akurat ma do tego modelu.


Niestety nie mam już
  • 0
@hatorex: Zamówiłem ta za 10$, innej już nie było do MI9T. Bateria szła grubo ponad miesiąc, trzeba było dopłacić podatek na poczcie.
Zamontowałem baterie 2 dni temu więc na razie ciężko dokładnie powiedzieć ale raczej jest poprawa, jestem w stanie używać cały dzień telefonu bez ładowania a wcześniej było z tym ciężko. Nie jest to samo co nówka oryginał bo czuć, że ma mniejszą pojemność tak jak jest to napisane na
@derek25: o #!$%@? miesiąc podróży i jeszcze podatek to średnio. Ona w ogóle wygląda na zdjęciach tak jak te z allegro i mnie zastanawia czy się faktycznie jakoś różnią bo tamte od razu uznałem za jakieś podróby. Miałeś na niej logo MI czy nie?