Wpis z mikrobloga

@Soothsayer: a on zawsze na krótko maszynką ogolony w sumie nawet nie pomyślałem żeby zapytać o to xD tak luźno spytałem jak było ale mówi że bez tragedii tylko on powołanie dostał jakoś we wrześniu chyba czy październiku z takim sporym wyprzedzeniem
@bArrek: no mają mają, po to te całe cyrki. Tylko tą komisja to wieki temu miałem a potem zdrowie się posypało i serio mogę od ręki sobie orzeczenie o niepełnosprawności załatwić. Może powinienem na moderatora aplikować? hmm?
@KopecyFan: ale jak zostaniesz modkiem to nie będziesz mi kasował postów i robić banów po starej znajomości, ok?
No nie wiem kumplu, mi tak szczerze to takie 2 tygodnie wyrwane z życiorysu nie robią różnicy aktualnie ale z czystej przekory bym nie chciał iść ale tak bez kombinowania tylko po prostu im odpisać niech się jebią
@bArrek: nie no ja z czystego bezpieczeństwa bym sobie karabinu do ręki nie dał z moim wzrokiem xD Ale w wojsku różne patologie się dzieją. Jak dostanę wezwanko to robię sajonara za granicę raczej, bo i tak już się powoli do tego przymierzamy z różową. O posty możesz być spokojny
@KopecyFan: spoczko tam chyba na strzelnicy każdy musi być za linią strzału, w boki można chybiać xD nie no rozumiem ale to w takiej sytuacji to pewnie idzie coś ogarnąć, jak mówiłem - wujek dużo wcześniej dostał info że będzie szedł na te ćwiczenia. Trochę moim zdaniem słabo żeby wyjeżdżać z kraju z powodu wezwania na 10 dniowy obóz harcerski. Chociaż każdy powód jest chyba dobry żeby stąd wyjechać
@bArrek: Na strzelnicy to wiem, bo regularnie strzelam i całkiem nieźle mi to idzie jeśli chodzi o broń krótką, strzelanie dynamiczne itp. Ale to nie znaczy że chce to robić dla wojska. Strzelnica a potem poligon i walka to dwie rożne bajki. Co z tego że potrafię strzelać jak z odległości nie będe wstanie zidentyfikować celu bo po prostu nie widzę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę moim