Wpis z mikrobloga

Idąc za waszym przykładem przyjrzałem się Oskarkom w metrze, centrach handlowych itp.
Oni są serio strasznie wysocy, stoi cała grupa takich typów i każdy ma po 190cm. Wszyscy co prawda wyglądają dość podobnie, sylwetka biegacza - wioślarza, moda fryzurka na żel (ewentualnie loczki), sportowa bluza i na to parka z kapturem obszytym futerkiem, czapka z napisem "FUTURE", "ALIVE", "BAD", obowiązkowo zimowe buty Timberland, zero śladu trądziku na twarzy, buzia posmarowana kremem Dermica Hydra Active, usta zwilżone pomadką o zapachu nordyckiej maliny, użyte perfumy BOSS Alive Intense, dalej nie wymieniam, bo nie ma się co dołować. W trzech słowach: look, luz, dynamika.
Nie jestem w stanie podać chociażby jednego powodu, dlaczego dziewczyny nie miałyby wybrać któregoś z nich zamiast jakiegoś przegrywa xD
#blackpill #przegryw
PoloRL - Idąc za waszym przykładem przyjrzałem się Oskarkom w metrze, centrach handlo...

źródło: comment_1670336296s8ENezNapmlJW1pCsioiRe.jpg

Pobierz
  • 11
@PoloRL: ja rzadko kiedy widze kogos 190+, jak sie takich ludzi wypatruje to bedziesz ich widzial wszedzie, jak przestaniesz uwage zwracac to ci znikna z widoku


@iMarek22: za to czesto widujesz takich 160 cm z dziewczynami modelkami?
@PoloRL: Kiedys zwracalem uwage na dupy, ze wszystkie tak samo sie ubieraja jak w ataku klonow, a teraz widze, ze przyszla pora na Oskarkow. I to zabawne jak w 3 sekundy mozna zakwalifikowac kogos jako Oskara lub Przegrywa. I jak sie umiesci Przegrywa wsrod Oskarkow lub na odwrot to jest przepasc wizerunkowa. Przepasc nie do przeskoczenia.
@Mijun: Nie zwracam uwagi na wzrost ludzi, jedynie jak ktoś sporo wyższy ode mnie jest to spojrzę. Nie mam wbitego myślenia przegrywowego


@iMarek22: Nie zwracasz uwagi, ale jednak zerkasz na tych najwyzszych xD to jak w koncu? Teraz wiecej niz kiedykolwiek jest wysokich ludzi. Przegrywowa jest obserwacja otoczenia, a normicka jest ignorancja? Z tym sie zgodze.
@ViFio To prawda. Częściej zaleca się terapię hormonalną, to samo w przypadku trądziku, od razu kuracja izotekiem. Chociaż w obu przypadkach jest sporo skutków ubocznych, więc jak się trafi słaby osobnik to selekcja naturalna i tak mu nie odpuści. Biednemu zawsze wiatr w oczy i hooj w dupe
buzia posmarowana kremem Dermica Hydra Active, usta zwilżone pomadką o zapachu nordyckiej maliny, użyte perfumy BOSS Alive Intense


@PoloRL: Okolice intymne wydepilowane woskiem Veet