Wpis z mikrobloga

być może niedługo


@Kiper602: czyli życie faceta jest słabe, bo wojsko wezwało na ćwiczenia jakiegoś gościa, to samo wojsko stwierdziło że to jakiś przypadek pojedyńczy ale jest szansa ze jeszcze wezmą ze dwie osoby z całego kraju dlatego kilkanaście milionów facetów ma #!$%@? w życiu? Brzmi legitnie ( )
@calinowski: nikt im nie każe, nie ma czegoś takiego jak muszą, to ich własny wybór.


co takiego #!$%@? masz w ewentualnym miesięcznym przeszkoleniu z posługiwania się bronią i obycia w warunkach skrajnie niebezpiecznych? za daleko od komputera ze światełkami rgb i mediów społecznościowych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@acropora: O kurde ale mentalność niewolnika xD a jak ktoś zaplanował zmianę pracy i dostaje list z WCR? Jak
rezerwy pasywnej Przeczytaj najpierw jakiś artykuł zanim będziesz wszystko podważał


@Kiper602: czemu kłamiesz? Przecież wisi artykuł na głównej i stanowisko MON

Ppłk Balik przyznała, że w ćwiczeniach w 2023 roku może wziąć udział nawet 200 tysięcy osób. - Zaznaczam, że powołania na ćwiczenia wojskowe będą dotyczyły osób, którym zostały nadane przydziały mobilizacyjne, czyli tym, którzy są już żołnierzami rezerwy. Trzeba mieć na uwadze to, że w czasie pandemii nie były realizowane
@git-reset-hard-head: No to Mireczki, do boju. Zorganizujcie jakieś protesty chociażby na ten nierówny wiek emerytalny (tak jak my, kobiety, organizujemy marsze praktycznie co jesień ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Ja bardzo chętnie dołączę do Waszego protestu, bo mnie też nie podoba się, że mój niebieski ma pracować dłużej niż ja tylko dlatego, że się urodził mężczyzną.
Plus mamy 200k osób w rezerwie aktywnej?


@Kiper602: a o czym ma świadczyć ten artykuł z radia eska, poza przytoczeniem tego co jest w ustawie? Bo tam nie ma ani słowa o tym ile osób jest w rezerwie aktywnej. Zarzucasz mi, że nie czytam artykulów i nawet zalecasz zebym jakiś przeczytał, a sam wrzucasz coś od czapy, bez związku z tematem. Nie dość że kłamca to hipokryta ( ͡° ͜
#!$%@? na rynku pracy


@acropora: no trochę na własne życzenie bo pracodawcy nie chcą ryzykować zatrudnienia na UoP kobiety która w pierwszych miesiącach ciąży rzuca L4 i znika z firmy na dwa lata ¯\_(ツ)_/¯

zakazy decydowania o wlasnym ciele


@acropora: tzn.? Chyba nie chodzi ci o kwestie aborcji bo ciąża jest dziełem dwóch osób (no chyba że wierzysz w niepokalane poczęcie) i to ta dwójka powinna mieć prawo decyzji co
@Kiper602: no to jeżeli bardziej wiarygodne jest dla ciebie źródło w postaci portalu radia eska (słynącego z wiedzy o obronności( ͡° ͜ʖ ͡°)) gdzie nie podano nawet podstawy tej informacji, od stanowiska MON, no to w sumie możemy zakończyć dyskusje, bo z twoim "wydaje mi się" ciężko będzie polemizować ( ͡° ͜ʖ ͡°)