Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o tym, że kobieta miała swój pierwszy raz w wieku 18 lat (w związku), jeden ONS z przystojniakiem w wieku 20 lat, potem jeszcze jeden krótki normalny związek, czyli oficjalnie 3 partnerów seksualnych, a w wieku 30 lat chce zaręczyn i stabilizacji z facetem, który jej nie miał w latach gdy była młoda?

Po co dziewczyna uprawia seks w wieku 18 lat skoro finalnie dąży do małżeństwa i dzieci w wieku 30 lat? Związki w takim wieku (18) prawie nigdy nie kończą się małżeństwem. Czy seks w wieku 18 lat jest aż tak konieczny do życia dla dziewczyny? Tak samo ONS. Czy taka przeszłość seksualna, podjęcie takich decyzji seksualnych przez kobietę w wieku 18-20 lat jest fair wobec przyszłego męża? Czy taka kobieta zasługuje na małżeństwo?

#blackpill #redpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 77
@djkg6: imo jedyne co by mnie mogło zniechęcić to ONS bo po prostu mam inne spojrzenie na te sprawy. 18 lat to późno na pierwszy raz xd szczególnie w przypadku kobiety
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@djkg6: o #!$%@? ;D
To żadna moja koleżanka z liceum nie mogłaby wyjść za mąż haha :D

Po to się jest młodym, żeby się bzykać ;)
@djkg6:

Jeśli faktycznie było tylko 3 to nie jest duża to liczba jak na 30 lat. W takim wypadku można rozważyć wspólną przyszłość.

Ale nie słuchaj wykopków którzy #!$%@?ą że nie powinieneś się interesować takimi rzeczami bo masa badan potwierdza że dużo przebieg u kobiety nie wiąże się z niczym dobrym, dlatego z liczbą np. 20 partnerów to ostatnia kandydatka do związku i budowania rodziny,
@djkg6: nie słuchaj tych debili z góry bo #!$%@? wiedzą a zamoczyli co najwyżej w szklance z mokrą gąbką tą swoją zwiotczałą parówkę. Laska z dużą ilością partnerów seksualnych jest mniej stabilna, już jedyne co robi to patrzy na zysk i wchodzi czysto z kalkulacja do związku. Poczytaj na necie bo tego pełno jest, a te cucki to by i drzewo wyruchali jakby miało cipe, nic dziwnego że takie polaczki to
@djkg6: nie zasługuje , każdy kto zgodzi się wziąć ją za żonę nie ma rigczu. Kobiety zawsze myślą o swoich byłych partnerach seksualnych, szczególnie tych przystojnych. Nie słuchaj idiotów w komentarzach że to normalne