Wpis z mikrobloga

Czy starter kity są mega słabe i obciachowe? Chcę kupić komuś pod choinkę, żeby się wkręcił.
Ewentualnie, jakie inne zestawy z dwoma taliami są godne uwagi do 100-150 zł? Ważne też, żeby były gotowe i w pudełku wyglądały jak prezent. Wiem, że za tę kwotę każdy z was zrobiłby super składaka, ale nie o to chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#magicthegathering
#mtg
#prezent
Pobierz
źródło: comment_1670508539a0emAOZc1clb9OjOng3ohG.jpg
  • 32
@Phyrexia: Magic ma zestaw niesamowicie szkodliwych mechanik wbudowanych w siebie. Gra jest P2W, z tym nie da się w ogóle kłócić, do tego jest element hazardowy kiedy kupujesz boostery i liczysz na drogą kartę. Kosz pojedynczych kart potrafi być niepoważny. Gra w założeniach jest bardzo losowa. Jedyny sens jaki widzę w graniu w magica to umówienie się z paroma znajomymi i nakładanie limitów na talie każdego gracza ale wtedy i tak
Gra jest P2W, z tym nie da się w ogóle kłócić


@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: Urban legend. Zależnie od formatu jaki wybierasz talie będą albo bardzo drogie (np. Vintage, format gdzie dopuszczona jest gra bardzo starymi kartami z dodatków wydanych w latach dziewięćdziesiątych), w rozsądnych cenach (np. Standard czyli najnowsze dodatki) a nawet bardzo tanio (np. Pauper, czyli możesz grać tylko commonami).
@loczyn: @Phyrexia: @Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: @krolik_wie_lepiej: @Rak_Codzienny: @RitmoXL: @3mielu: @RdestowyKsiaze: @Fat_Mo:

Dzięki wszystkim za rady!

Koniec końców kupiłem starter kit ze szczurkiem w zbroi za 42 PLN i jeszcze mi dorzucili jednego welcome busterka.

Spełnia kryterium "pudełka do otwierania", jak i jest w nim instrukcja i dwie talie którymi można od razu zagrać. Talie są porównywalnie silne/słabe, więc i gra będzie wyrównana. Młody się ucieszy.