Wpis z mikrobloga

Z jednej strony Wolski krytykuje straszenie wojną, a z drugiej napisał, że pod wpływem pewnej (niejawnej w domyśle) wiedzy boi się, że trafi na front co trudno rozumieć inaczej jak straszenie wojną.
Żeby było ciekawiej ileś godzin wcześniej ukazał się filmik z nim w którym mówi, że Rosja już przegrała.

Jak to oceniacie?

#wolski #ukraina #obowiazkowecwiczeniawojskowe #rosja
szurszur - Z jednej strony Wolski krytykuje straszenie wojną, a z drugiej napisał, że...

źródło: comment_1670578610PF2k3DlCvQZ5m8WtYqxMUf.jpg

Pobierz
  • 52
@szurszur: ja to oceniam tak że szukasz taniej sensacji. Tak Rosja przegrała, nie nie oznacza to że mamy nic nie robić "bo przegrała". Wprost przeciwnie - teraz jest czas żeby ogarnąć SZ RP i kwestię masowości która jak pokazuje Ukraina nie jest zastępowalna czymkolwiek (mimo że walczą tam dwie poradzieckie armie nie zbliżone nawet do NATO). I tak, znając SZ RP w tym od tej gorszej strony boje się że skończę
książątek za 3,5k USD które uważają że są lepsze od innych bo przecież płacą podatki i mają JDG i finito


@wolskiowojnie: typowy strawman wyobraziles sobie jakas grupe, ktora mozesz gardzic i wyciagasz wygodne dla siebie wnioski - bo zarabiaja 3.5 a potem graja w gierki pewnie jeszcze counter strike. Ani slowa o obowiazkach poza 'zarabianiem'

Ludzie maja powazniejsze zobowiazania i ew. kary finansowe niz konsekwencje braku pajacowania za 17_000 miesiecznie na
@szurszur: dzis Rosją przegrywa. A o będzie za 15 lat? Kto wie. Niemcy i Francja boją sie konkurencji usa z czego trochę trzymają z Rosją jak źródło surowców i spory rynek zbytu. Ot polityka. Wiec nawet jak ma razie nie grozi nam wojna to następca Putina może polecieć po bandzie. Więc ważne żeby chociaz w statystykach widniało ze jest spory zapas wkładek do btrow w razie w. To moze działać odstraszająco
@wolskiowojnie: W moim wpisie nie chodziło przecież o ocenę słusznosci ćwiczeń wojskowych, bo temat znam trochę i też uważam, że nie ma przed nimi ucieczki i fobia w necie na tym punkcie jest niekiedy przesadzona, aczkolwiek jeżeli już temat zacząłeś temat to wyraże swoją opinię - pisanie o książątkach itp. ze strony osób publicznych jest przeciwskuteczne. Ja jako anonek z wykopu mogę sobie zrobić mema wyśmiewajacego przestraszonych ćwiczeniami, znane osoby powinny